cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy M51 vs iPhone 5s :)

(Topic created on: 07-27-2022 11:38 PM)
108 Views
GalaxyAhmet
Active Level 6
Options
Galaxy M

M51 (2020)

5s (2013)

Ben 1 aya yakın uğraşıyorum yeter artım bıktım yorumu sizlere bırakıyorum. Telefonda Twitter uygulaması aşşırı derecede kasıyor. Chrome çöküyor. Samsung bugün uzaktan erişim sağladı cihazıma tüm uygulama verilerini sildi, SystemWebview güncellemelerini kaldırdı tekrar yükledi (sanki biz hiçbirini yapmadık) sonuç olarak hiçbir şey değişmedi cihaz hala aynı. Ben Android 11'de hiçbir sorun yaşamıyordum herşey tıkır tıkır çalışıyordu. Android 12'ye geçerken de her zamanki gibi verilerimi kendim yedekleyip cihazı sıfırdan kurdum ki sorun çıkmasın diye. Sonuç ortada hala takılmalar ve çökmeler var. Eminim bu sorundan sadece ben değil birçok kişi muzdarip. 1 aydır çözüm arıyorum her yere yazdım hata raporu gönderdim fakat bu işi Samsung'un kendisi düzeltmesi gerek. Samsung dünya çapında her marka ve model telefonda yüklü olan 2 uygulamaya optimizasyon desteği verememesi çok komik gerçekten.

3 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy M
Maalesef uyguluma ve optimizazyon sorunu android de sadece var mümkünse samsungun s serilerini alın çünkü s serileri diğer modellere göre birazcık daha iyi oluyor ama tabiki s serilerindede bazı sorunlar var
GalaxyAhmet
Active Level 6
Galaxy M
Evet çok haklısınız. Samsung'dan S ve Note serisi hariç telefon kesinlikle alınmaz.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba AhmetBey01,

Cihaz menü geçişlerinde donma söz konusuysa incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​