cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy M51 Batarya Sorunu

(Topic created on: 12-16-2020 08:44 AM)
1049 Views
LacinK
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

2 gün önce telefon elime ulaştı.Fakat beklediğim pil performansını alamadım.Bazı kullanıcılarda da bu sorunun olduğunu gördüm.Wifi kapalı bir şekilde uygulamaların yüzde 90'ı derin uyku modundayken uyuyup uyandığımda 6 saat içinde YÜZDE 6 pil kullanımı yaptığını gördüm. Gün içinde de sadece sosyal medyada dolaşsam bile şarjım çabuk eriyor Samsung Members üzerinden interaktif kontrolünü de yaptım fakat bir sıkıntı gözükmüyor.Hata bildiriminde bulundum cevap bekliyorum.

Acaba telefonu yeni aldığım için mi bu sorun oluştu ? Yani birkaç şarj edilmeden sonra düzelir mi bilenler aydınlatırsa sevinirim.

Samsung M51 batarya sorunu yaşayanlar yaşadıkları sorunu çözebildilerse ya da sorunları anlatmak isterlerse yazsınlar lütfen

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
İnteraktif kontrollerden pil kontrolünü yapmışsın. Bataryada donanımsal bir sorun yok. Hata bildirimi yani hata raporu göndermişsin inceleyip 1 hafta içinde bilgi vericeklerdir. Umarım verilen bilgiden sonra sorunun düzelir.
Yazılımsal sorunsa gelecek güncellemeler ile düzeltilebilir.

View solution in context

0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
m51 kullanıcısı olarak bende 7000 mah tan en az 2 gün çıkarmasını beklerim lakin 30 33 saat çıkarıyor. yoğun bir kullanım da yok oyun hiç oynamam sosyal medya ve YouTube o kadar . m51 den genel manada bi memnuniyetsizlik var şarj konusunda . bütün uygulamalar derin uykuda sizin yaptığınız gibi dünde sıfırladım 1 aydır kullanıyordum. bu batarya optimizasyonu hızlı şekilde yapılmalı.

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M

M51 kullanmıyorum ancak forumdaki kimse batarya konusunda memnun değil. 5.000 mAh A31 bile 2 gün giderken M51'in çıkaramaması çok üzücü. İnşallah çözülür.

MuKonqi
Active Level 7
Galaxy M

Ben de m31 cihazım da aradığım perfonmsı tam alamadım. Bu hafta sonu ssıfırlamayı planlıyorum. 

0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Suanda Yazilimsal olarak Galaxy M51 cihazında sorun bulunmakta.
Yeni gelecek güncelleme ile düzeltilecektir.
Samsung members üzerinden hata raporu da gönderiniz.
Hata raporu göndermek için:
Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 2 gün içerisinde yanıt verilmektedir)
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
İnteraktif kontrollerden pil kontrolünü yapmışsın. Bataryada donanımsal bir sorun yok. Hata bildirimi yani hata raporu göndermişsin inceleyip 1 hafta içinde bilgi vericeklerdir. Umarım verilen bilgiden sonra sorunun düzelir.
Yazılımsal sorunsa gelecek güncellemeler ile düzeltilebilir.
0 Likes
nezaketlibiri
Active Level 9
Galaxy M
7000 mah var nasıl yetmiyorki a serisinde 4500 mah olmasına rağmen dayanıyor herkesin
Galaxy M
m51 kullanıyorum oyun oynamıyorum sosyal medya youtube chrome telefon neredeyse hiç elimden düşmüyor en az 2 gün gidiyor ama güncellme ile bir tık daha kötü oldu bunu hissettim.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
m51 kullanıcısı olarak bende 7000 mah tan en az 2 gün çıkarmasını beklerim lakin 30 33 saat çıkarıyor. yoğun bir kullanım da yok oyun hiç oynamam sosyal medya ve YouTube o kadar . m51 den genel manada bi memnuniyetsizlik var şarj konusunda . bütün uygulamalar derin uykuda sizin yaptığınız gibi dünde sıfırladım 1 aydır kullanıyordum. bu batarya optimizasyonu hızlı şekilde yapılmalı.