cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

Samsung Galaxy M44 Tan覺t覺ld覺予

(Topic created on: 11-12-2023 06:25 PM)
117 Views
AT_Galaxy
Expert Level 1
Options
Galaxy M

Snapdragon 888 ilemcisinden g羹癟 alan Samsung Galaxy M44 resmi olarak duyuruldu. Galaxy M44 yak覺nda d羹nyaya d羹nyaya a癟覺lacak.

Samsung, G羹ney Korede Galaxy Jump 3 adl覺 yeni orta s覺n覺f ak覺ll覺 telefonunu sessizce tan覺tt覺. irketten yap覺lan a癟覺klamaya g繹re bu telefon k覺sa s羹re i癟erisinde d羹nya 癟ap覺nda Samsung Galaxy M44 ismiyle 癟覺k覺 yapacak.

Samsung Galaxy M44 繹zellikleri

Galaxy M44, arkada 羹癟l羹 kamera kurulumu ve 繹nde bir 癟entik i癟eren tasarlma geliyor. Ekran, 6.58 in癟 b羹y羹kl羹羹nde ve Full HD+ 癟繹z羹n羹rl羹羹nde. LCD tabanl覺 olan panel 120Hz tarama h覺z覺n覺 destekliyor.

Galaxy M44te a覺rt覺c覺 olan nokta Snapdragon 888den g羹癟 almas覺. Bu 羹st d羹zey 癟ip 2020de piyasaya s羹r羹ld羹 ve Samsungun bunu neden orta s覺n覺f bir telefonda kullanmay覺 se癟tii belli deil. Ancak bu ilemcinin mevcut orta segment Exynos ilemcilerden daha iyi performans sunduunu biliyoruz.

image

Galaxy Jump M44te Snapdragon 888in yan覺 s覺ra 6 GB RAM, 128 GB geniletilebilir depolama alan覺, 50 MP ana arka kamera (ayr覺ca 2 MP derinlik ve 2 MP makro), 13 MP selfie kamera ve 5.000 mAh pil yer al覺yor. Telefon 167,7 x 78 x 9,1 mm 繹l癟羹lerinde ve 216 gram a覺rl覺覺nda. Galaxy M44羹n merak edilen fiyat覺 ise hen羹z a癟覺klanmad覺.

Teekk羹rler

Daha Fazlas覺 襤癟in Takip Edin: AT_NW 

Baka bir konuda g繹r羹mek dileiyle...
29 Comments
Galaxy M
Neden 6000 mah degil
Omen_Motion
Active Level 4
Galaxy M
Vallahi aka gibi, alfabede ne harf nede rakam b覺rakmad覺 bu Samsung, tabi bu bir pazarlama stratejisi, art覺k bu strateji tutmuyor, bir markan覺n bana g繹re her y覺l 癟覺karaca覺 model say覺s覺 belli olmal覺, giri, orta ve amiral,
imdi bak覺yorum a b c d e f vb harflerle 羹r羹n gam覺 geniliyor ve marka sanki bir 癟繹pl羹k haline geliyor. Burada hedeflenen pazar pay覺 gibi ancak Samsung unu g繹rmeli ki pazar pay覺n覺 bu 癟繹pl羹ten dolay覺 kaybediyor.

Pazar pay覺n覺 elimde tutay覺m derken asl覺nda m羹teri kaybediyor ve bunu art覺k bence g繹rmeli.

Amiral gemisi ile ayn覺 ekilde cihaz piyasaya s羹rmesi m羹terilerine sunmas覺 gereken ayr覺cal覺覺 ce prestiji 繹ld羹r羹yor. Benim kulland覺覺m S23 serisi ile A serisi veya bilmem baka harf serisi birbiri ile ayn覺 g繹r羹n羹mde olmamal覺 diye d羹羹n羹yorum, bu durumu maalesef 癟inlilerde ayn覺 yap覺yor
M羹terisine bir ayr覺cal覺k ve prestij katmak isteyen firma bana g繹re bu ekilde davranmamal覺, amiral gemisi ad覺n覺 verdiimiz cihazla giri ve orta seviye birbirine benzememeli, sayg覺lar sunuyorum
Omen_Motion
Active Level 4
Galaxy M
Arkada覺m ne anlatt覺m ne anlam覺s覺n, prestij i癟in marka belli ayn覺 zamanda eko sistem ad覺 alt覺nda k繹lelitirme ve tekelleme peinde, anlatmak istediimi ger癟ekten anlamam覺s覺n, neyse
samsungM145G
Active Level 6
Galaxy M
M14 5G ile S23 neredeyse birebir ayn覺 : DD (Arka Taraf)
Galaxy M
Okey
Leon20TR
Active Level 7
Galaxy M
noldu 54 l羹k dede ge癟en posta iphone ye sall覺yordun 2023 samsung 16 telefon 癟覺kard覺 iphone ise 4 noldu de bakay覺m bana
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy M
tr'ye gelirse fiyat tahminen 15000 17500 civar覺 olur
whiplash123
Active Level 5
Galaxy M
Ultra geniz ac覺 yok mu ?
Galaxy M
Bilmem