iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung Galaxy M32 Tanıtım İçin Gün Sayıyor!

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-23-2021 08:52 PM)
MeHmEt99
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
 Geçtiğimiz ay Geekbench ve DEKRA üzerinde görüntülenen Samsung Galaxy M32 modelinin özellikleri bir kez daha sızdırıldı! İşte detaylar...

 

 image
 

 

 

Samsung Galaxy M32 modeli geçtiğimiz ay Bluetooth SIG sertifikası alırken görüntülenmesinin yanı sıra DEKRA ve Geekbench üzerinde de görüntülenmişti. Bu sayede özelliklerinin bazıları elimize geçmişti. Şimdilerde ise yeni bir sızıntının verdiği bilgiler sayesinde cihaz hakkındaki en önemli özelliklerin bilgilerine ulaşmış bulunmaktayız. İşte cihaz hakkında bilinenler.

Samsung Galaxy M32 Özellikleri Neler?

SM-M325FV/DS model numarası ile karşımıza çıkan cihaz Android 11 ile kutusundan çıkacak ve Wi-Fi 802.11ac kullanacak. Açıklanan bilgilere göre cihaz siyah, beyaz ve açık mavi renklerinde bulunabilecek. Buradaki bahsi geçen mavi rengin ise modellerinkinden daha açık olduğu biliniyor.

 

 

 image
 

 

 

Bununla birlikte cihazın senenin başında duyurulan A32 4G modeliyle de epey benzerlik göstereceği söyleniyor. Modelimiz 20MP ön öz çekim kamerasına eşlik ederken arkada ise 64MP çözünürlüğünde bir arka ana kamera bulunduracak. Elimize geçen bilgiler gösteriyor ki M32 modeli gücünü MediaTek Helio G80 yonga seti tarafından alacak. 6GB RAM ile birlikte gelecek olan cihaz 6,000mAh boyutunda bir bataryayı da içerisinde bulunduracak.

 

Hepsine ilaveten cihazın A32 4G modeliyle de benzerlikler göstereceğini söylemiştik ve bu benzerliklerin en önemlisinin ise ekranda olacağı söyleniyor. M32 modelinin A32 modelinde kullanılan S-AMOLED Full HD+ 90Hz ekran yenileme hızına sahip ekran panelini kullanacağı söyleniyor. Bunlara ilaveten cihazın yakın tarihte duyurulacağı da düşünülüyor. Ortada fiyat konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

 
1 Yorum
yusufbkr
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
4.500 tl h.o