cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy M31/M31s, son One UI güncellemesiyle donma sorunu yaşadı.

(Topic created on: 01-18-2022 08:01 PM)
Dark_Side
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Samsung Galaxy M31/M31s, son One UI güncellemesiyle donma sorunu yaşadı. 

 
Samsung Galaxy M31, herhangi bir orta seviye akıllı telefondan bekleyeceğiniz tüm özelliklerin yeterli performansını sunar. Ancak, bazı Galaxy M31 kullanıcıları, son One UI üretici yazılımı güncellemesinden sonra donma ve otomatik yeniden başlatma sorunlarına takılıyor. 
 
Belirtmek gerekirse Samsung, Galaxy M31 akıllı telefonlar için Aralık 2021 güvenlik düzeltme ekiyle yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Şirket tarafından onaylandığı üzere güncelleme, Google'dan 5 kritik, 22 yüksek ve 3 orta dereceli CVE'ye yönelik düzeltmelerle birlikte geliyor. 
 
Özellikle, bazı Galaxy M31 sahipleri topluluk forumunda Aralık güvenlik güncellemesini yükledikten sonra sorunlarla karşılaşmaya başladıklarını bildirdi. Yeni güvenlik yaması sorunları ve hataları çözmek için geliyor ama işte tam tersi. Kullanıcılar, akıllı telefonda çoğunlukla otomatik yeniden başlatma ve donma sorunlarıyla karşı karşıya. Belirli bir kullanıcı, Aralık 2021 güvenlik düzeltme ekini aldıktan sonra akıllı telefonunun donduğunu ve bunun sonucunda anakartın bugün değiştirildiğini belirttiği için sorun çok ciddi. 
 
Galaxy M31s'ler ile birlikte, akıllı telefon kullanıcıları da en son yazılım güncellemesinden sonra sorun yaşıyor. Ayrıca, yaklaşık 40 ila 50 kez otomatik olarak yeniden başlatma ve donma sorunuyla karşı karşıyalar. Kullanıcılar, sorun hakkında şikayette bulunduklarında, Samsung yardım merkezinin anakartı değiştirmeleri için kendilerine yanıt verdiğini belirttiler. Kullanıcılar böyle bir sorundan gerçekten hayal kırıklığına uğradı. 
 
Bu sorunun Samsung'un gelecek güncellemesinde otomatik olarak çözüleceğini ve kullanıcıların yakında bu durumdan kurtulmalarını umuyoruz.
4 Comments
Rose_
Active Level 9
Galaxy M
Bilgilendirme için teşekkürler.
İnşallah s20 serisi gibi olmaz.
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy M
Rica ederim kardeşim.
Hhamsi
Active Level 4
Galaxy M
M31s için aralık güncellemesi gelmedi sanırım şuan bende gözükmüyor. Fakat gelseydi direkt yükleyecektim. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy M
Rica ederim. Yurtdışı bir siteden bu bilgi. Dikkatli olmakta fayda var hemen yüklemeyin...