cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy M21 Android 12

(Topic created on: 05-17-2022 12:14 AM)
480 Views
alikaanbek
Active Level 1
Options
Galaxy M

Mayıs ayını ortaladık ve birkaç gün önce Samsungtan M21 modelinin bu ay içinde Android güncellemesi alacağını tekrardan teyit ettik. Sizce kaç gün içerisinde gelir ve asıl merak ettiğim konu M21 kullanan arkadaşlar güncellemeyi hemen yapmayı düşünüyor musunuz. Ben geldiği an güncellemeyi düşünüyorum. RAM Plus gibi özellikleri bir süre deneyip artılarını ve eksilerinide sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Bu gönderinin altında toplanalım. Android 12 güncellemesi almış diğer arkadaşlarlarda telefon modeli belirterek yorum yaparsa sevinirim. Herkese iyi forumlar.

9 Comments
Galaxy M
Kararsızım sorun çıkar diye korkuyorum iş yerinde bana ulaşamaz hale gelirsem ne olacak çok aşırı bi sorun olacaksa hiç yüklememe taraftarıyım
alikaanbek
Active Level 1
Galaxy M
Sizinle kendi kullanımımı paylaşacağım inşallah. Zaten ciddi bir sorun olursa epey bir kullanıcı isyan eder ve bilinir. Eğer ki (inşallah) bir sorun yaşamaz isek ileriki zamanlarda öneririm hocam. Özelliklede telefonu aktif kullanan biri olarak RAM Plustan çok ümitliyim. Hayırlısı inşallah
0 Likes
Galaxy M
Teşekkür ederim haber bekliyorum
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy M
Bence bu hafta gelir gibime geliyor çünkü güncelleme verilmeyen 5 ülke kaldı biz de dahil, yani dağıtım için beklenecek bir şey de yok ama bekliyorlar işte boş işler müdürü samsung bekletmeyi seviyor. Bu arada ben hemen yapmayı düşünüyorum çünkü kasmalar donmalar aşırı oluyor ve ram plusa ihtiyacım var güncellemeyi yaptıktan sonra performansa bakıp ona göre sıfırlama kararı vereceğim umarım düzgün çalışır 😁
alikaanbek
Active Level 1
Galaxy M
Valla hocam ben çok ümitliyim umarım bu hafta gelirde hemen yaparım inşallah. Takılmalar vs azalacağını düşünüyorum son güncellemesi cihazın düşünülmüştür herhalde.
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy M
Ben de öyle düşünüyorum umarım düzelir. Olmadı format ile halledeceğim 😄
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy M
Ben hindistan romlu kullanıyordum pil rezalet oldu Vietnam a geçtim 0 sıkıntı umarım TR de sıkıntısız olur sizin için :d
alikaanbek
Active Level 1
Galaxy M
Ekran süresi değerleri vs var mıydı hocam hindistan rom kullanırken. Ram plus hakkında düşüncenizi alabilir miyim birde.
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy M
Ekran süresi var Ram plus dan bisey beklemeyin aman aman bir etki yok hatta hiç yok hshs 4gb seçili geliyor ama aaa Ram plusa bak işime yaradı falan demedim yani