cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy M13 destek sayfası İngiltere'de yayına girdi

(Topic created on: 05-20-2022 10:30 AM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Samsung , bu yıl iki Galaxy M serisi telefon piyasaya sürdü. Şimdi şirket, Samsung Galaxy M13 adında bir başkasını tanıtmaya hazırlanıyor . Yaklaşan cihaz hakkında daha önce birkaç söylenti duyduk ve şimdi resmi destek sayfası yayına giriyor.

 
Yakın zamanda Samsung UK , web sitesinde Galaxy M13 akıllı telefon için destek sayfasını yayınladı ve telefonun SM-M135F model numarasını taşıdığından bahsetti . Web sayfası yalnızca tüm Android akıllı telefonlarda yaygın olan bir çift SIM sistemini onaylar.
 
Samsung Galaxy M13 destek sayfası, özellikleri hakkında herhangi bir bilgi göstermiyor, ne de lansman programı hakkında ipucu veriyor. Sitede de resim eksik. Ancak şirketin İngiltere pazarlarında cihazı piyasaya sürmesinin fazla zaman almayacağı tahmin edilebilir.
 
 
image
 
Bunun yanında cihaz daha önce FCC ve Bluetooth SIG sertifika sitelerinde karşımıza çıkmıştı. FCC listesine göre, uygun fiyatı düşünüldüğünde adil görünen 15W hızlı şarjı destekliyor. Bluetooth SIG ise Bluetooth 5.0 desteğini açıkladı.
 
Söylentiler ayrıca, yakında çıkacak olan Galaxy M serisi telefonun 6.5 inç IPS LCD ekrana ve 50MP ana kamera ve 2MP derinlik sensörü içerebilen çift arka kamera kurulumuna sahip olacağını iddia ediyor. Ayrıca, Android 12 tabanlı One UI 4.1 yazılım sistemi ile önceden yüklenmiş olarak gelecek.
1 Comment
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M