iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

SAMSUNGA DAIR HERSEY BERBAT 2

(Konunun oluşturulma tarihi: 03-11-2020 06:51 PM)
Emre07
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M

Oncelikle herkese merhaba arkadaslar bi onceki yazimda 9 aylik cihazımin 7 defa servise gittigini her gittiginde onemli bir parcasinin(anakart-batarya vb.) Degistigini yazmıştım bu konu hakkinda ilerlemeye devam ettim sizi de bilgilendirmek istedim cihazimi 8. Defa servise götürdüm bağlantı sorunlarindan(şebeke kapsama alani disinda hatası ve wi-fi ye bağlıyken internete girmiyordu) biraktim servise daha sonra detaylı incelenmesini rica ettim telefonu tum testlere tabi tutmuşlar cihazda hic bir sorun olmadigina dair 7-8 sayfa testten gecti ciktisi verdiler cihazimla teslim aldim bu surede cihazimda yine sorun yaşayacağımı bildiğim icin tüketici haklari mahkemesine başvurdum islemlerimi baslattim derken aradan sadece 2 gun gecti ve cihazimdaki uygulamalar(samsung health,opera,google vs.) Cokmeye başladi kendiliginden ekran görüntüsünü de paylasicam sizinle cihazimi servise götürmeden kişisel google vb hesaplarimdan cikis yapıp o sekilde cihazi veriyordum ama 2 gun oncesinde tüm testlerde başarılı gecen cihazım coken uygulamalar yuzunden yuksek pil kullanımı algilandi hatasi gervekten 5000 MAH bataryayi gunde 3 defa doldur bosalt yapıyorum boylece götürdüm verdim cihazi 2 gun gecti kimse aramadi once servisi aradim merkezden log dosyasi bekliyoruz dediler merkeze yönlendirdiler merkezi aradim onlarda cihazi teslim ettiginiz servis sorumludur bilgilerden diyerek servise yönlendirdiler servis merkezini ziyaret ettim cihazim hakkinda bilgi almak icin ve arkadaslarin verdigi bilgi su sekildeydi;

Cihaz cok **bleep**(9ayda 8-9 defa) servise gelip gittigi icin yetkili servisimiz insiyatif kullanarak cihazin degisim talebinde bulunmustur onun haberini bekliyoruz dediler.
Sasirdim telefonda log dosyasi dediler içeriğini de bilmem o dosyanin ama servis merkezinde degisim icin beklediklerini söylediler ve cihazimin tuketici hakem heyetinde oldugunu biliyorlardı bu cok sacma bir sey ve düpedüz sahtekarlık aylardir gelip gidiyorum değişmeyen bi parcasi kalmadi cihazin o zaman insiyatifiniz nerdeydi de 9. Goturusumde cihazin tuketici hakem heyetinde oldugunu duyunca mi insiyatif akliniza geldi?
Evet bu isin pesini kesinlikle bırakmayacağım uğraşıcam eger tuketici haklari benj hakli gorur cihazin iadesini onaylayıp ücretimi iade ederse başta yetkili servisi ve daha sonra Samsunga mağdur ettikleri icin tazminat davası açacağım servise dair tum resmi evraklar elimde kimin ne eksigi varsa çeksin cezasını yarginin önünde siz siz olun kesinlikle bu markayi kullanmayin ve yakin çevrenize önermeyin.
Şimdilik kendinize iyi bakin hoşçakalın detaylar geliştikçe burdan bilgi aktarimi yapacsgim.

image

image

6 Yorum
ElifMaya
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
başınıza gelen durum için geçmiş olsun, umarım istediğiniz şekilde sonuçlanır.
hakem heyetine başvurduğunuzda sizden telefonu ve servise gittiğine dair belgeleri almadılar mı? istanbul maltepedeki hakem heyetine gittiğimde telefonu da almışlardı incelemek için o açıdan soruyorum.
Emre07
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M
ilk asamada fatura ve servise gittigine dair belgelerin 2 ser adet fotokopisini istediler onlari verdim cihazi gerekli gorursek bilirkisi tarafindan inceleme icin sizden isteriz dediler.
0 Övgü Puanı
ElifMaya
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
anladım, benim iadeyle sonuçlandı. umarım sizin de sorununuz çözülür.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Bu için öncelikle size geçmiş olsun. sonuç umarım ki istediğiniz gibi olur.
Emre07
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M
tesekkur ederim
0 Övgü Puanı
Bordo
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba Emre07,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Ürün sorununu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına, forumda kullanmış olduğunuz isminizi de yazarak, bize aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

0 Övgü Puanı