cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG m10 SD karta uygulama taşıyamıyorum çözümü nedir

(Topic created on: 01-07-2021 10:32 PM)
128 Views
OMAR4516
Active Level 1
Options
Galaxy M

SD karta Uygulama taşıyamıyorum 

19 Comments
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Malesef Türkiye sürümünde uygulama taşıma bulunmamaktadır. İndia (Hindistan) yazılımını kurmanızı tavsiye ederim. Daha iyi çalışcaktır cihaz.
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
himdistan yazılımında sd karta atma gibi özellikler mevcutmu?
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Evet ben m20 kullanıyorum Türkiye sürümünde bulunmuyor. O yüzden hindistan sürümü kullanıyorum bende var.

Screenshot_20210107-221930_Storage booster.jpg

HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
iyi o zaman çünkü benim cihazımda 1 seneye hafıza uyarısı verir pc gereklimi ayrıca bilgi için teşekkür ederim
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Evet pc gerekmekte 😊 rica ederim 😄
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
tekrar teşekkür ederim bende pc yok o yüzden yapamayacam ama telefoncu gibi yerler yapabiliyormu?
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Ne yapmaları gerektiğini söylerseniz yapacaklardır ama minimum 50 lira ücret isterler. Bence sizin yerinizde olsam yapacağım şey telefından indiririm yazılımı daha sonra internet kafede yüklerdim. 🙂 Ama tabi ki internet kafe sahibine söylemeniz doğru olur 🙂
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
çok teşekkür ederim 6 senedir teknokoji ile ilgileniyorum hala emekleme aşamasındayım 😆🤣
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Önemli olan hevesin var bu bence çok önemli ben 5 senedir ilgileniyorum teknoloji işiyle bence hala bilmediğim çok şey var. Hepsini öğrenmek istiyorum. Hatta yazılım yazmayı bile öğrenmek istiyorum 😃😄 Öyle heveslerimde var 😃