cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG M52 5G EKRANDA BELİREN SİNEKLENME

(Topic created on: 08-11-2022 09:52 AM)
233 Views
musetea
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Cihazımın ekranını her kapattığımda ekranın üstünde ve orta üst kısmında kalın dikdörtgen şeklinde hafif beyaz sineklenme oluyor. Eski televizyonlarda sinyal olmadığı zaman sineklenme olurdu tıpkı onun gibi. Videoya almayı denedim fakat videoda gözükmüyor. Oda ışığı ve telefon parlaklığı kısık olunca bu çizgiler belirgin gözüküyor. ÖmerM52TabS6Lite adlı kullanıcı da sanırım aynı sorunu yaşıyor. Ben dün farkettim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba musetea,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Evet bende de oluyor.
Galaxy M
Ah be samsung napmaya çalışıyorsun sen bizim cihazlara
samigzc
Active Level 5
Galaxy M
Ben ekstra karartma açtım zaman nokta nokta oluyor samsung cevap verdinde ise bu normaldir dedi ama ben güvenmedim için ekstra karartma açmıyorum
OyuncuM52
Active Level 4
Galaxy M
Bende de bazen alttan geliyor telefon **bleep** hata veriyor gibi ışık geliyor resmen
OyuncuM52
Active Level 4
Galaxy M
Bazen şarja takarken de yaşanıyor
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba musetea,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD