cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M31 DONMA SORUNU

(Topic created on: 09-04-2022 09:28 PM)
937 Views
mohd2020
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhabalar, 

telefonumda oluşan sorunu tarattım ama hiçbir yerde çözümünü bulamadım. 2 sene önce aldığım telefonum bugün ilk defa fotoğraf çekimi sonrası ısındı ve sonrası dondu. 4 saattir ekranda "SAMSUNG GALAXY M31 " yazılı olarak duruyor. sim kart ve hafıza kartını çıkardım taktım çözüm olmadı. Hiçbir tuş çalışmıyor kapatamıyorum. Şimdiye kadar hiç bir problem yaşamamıştım.telefon bana yarın sabahtan çok lazım, bilgisi olan varsa öneri ve desteklerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Ses kısma ve güç tuşuna 10 saniye kadar basılı tutun. Cihaz yeniden başlayacak ama cihaz eğer yine aynı ekranda kalır ve açılmazsa yetkili serviste kontrol edilmesi gerekiyor.

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Çok geçmiş olsun
Ekran kapalı mı belki de çok ısındığı için soğuması için telefon kendini kilitledi
mohd2020
Active Level 1
Galaxy M

teşekkür ederim.

evet ekran kapalı sadece yeni açılır gibi samsung yazısı duruyor. 

evet belki soğuması için kilitlendi ama 5 saat oldu. aynı şekilde , soğudu tabi ama ne açılıyor ne de kapanıyor.

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Ses kısma ve güç tuşuna 10 saniye kadar basılı tutun. Cihaz yeniden başlayacak ama cihaz eğer yine aynı ekranda kalır ve açılmazsa yetkili serviste kontrol edilmesi gerekiyor.
mohd2020
Active Level 1
Galaxy M

iki üç defa denedim , telefon kapandı artık açılmıyor. :(

mohd2020
Active Level 1
Galaxy M

artık yarın servise götürecem, inşallah bilgiler gitmez içinden.

ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Bilgilerinizi eğer, cihazın "Cihazımı bul" ve "uzaktan kontrol" seçenekleri açık ise https://findmymobile.samsung.com adresine samsung hesabınız ile giriş yapıp yedekleyebilirsiniz.