cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 01-19-2023 10:10 AM)
206 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy m20 cihazı ile ilgili birkaç teknik soru soracağım bu cihaz mı Şu an tam 3 yıl boyunca kullanıyorum Herhangi bir sorun yaşamadım fakat pilde sorunlar yaşıyorum biraz çabuk bitiyor yani Yani bu durum Bence normal diye çünkü bu telefon Normalde iki gün gitmesi gerekiyor film ama gitmiyor Tabii cihaz 3 yıl olunca zaten hiç gitmez bataryası artık kapasitesi yarısı kesin gitmiştir önerebildiğiniz bir cihaz var mı Samsung ya da Xiaomi tarafından yani bugüne kadar 2 kez Samsung kullanıyorum 1 kez memnun değil ama bu ikinci kez memnunum fakat yine de benim isteklerimi karşılayacak bir cihaz değil bir yazın ortalama batarya ve cihazın ömrü ne kadar olabilir yorumlarınızı bekliyorum

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Öncelikle cihazınızı dediğinize göre 3 yıldır kullanıyorsunuz 3 yıldır kullandığınız için Bu gayet uzun bir süre sayılabilir Bu yüzden batarya değişimi hiçbir şekilde Olmadıysa şarjınızın hızlı bitmesi gayet normal bir durumdur.

Bir cihazın ömrünü Ortalama olarak hesaplayamayız Bu cihazın donanım paketine göre ve sizin kullanım koşullarınıza göre cihazınızın ömrünün uzun veya kısa olması değişiklik gösterecektir.

Yeni cihaz almayı düşünüyorsanız bütçe belirtirseniz Ona göre size iyi bir cihaz önerebiliriz.

View solution in context

Solution
Galaxy M
A52s,s20fe önerebilirim(bütçenizi bilmediğimden)

View solution in context

0 Likes
Solution
Galaxy M
İkiside iyi ama s20fe amiral bir model olduğu ve yazılımsal olarak daha fazla özelliğe sahip olduğu için o tercih edilebilir.

View solution in context

10 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Öncelikle cihazınızı dediğinize göre 3 yıldır kullanıyorsunuz 3 yıldır kullandığınız için Bu gayet uzun bir süre sayılabilir Bu yüzden batarya değişimi hiçbir şekilde Olmadıysa şarjınızın hızlı bitmesi gayet normal bir durumdur.

Bir cihazın ömrünü Ortalama olarak hesaplayamayız Bu cihazın donanım paketine göre ve sizin kullanım koşullarınıza göre cihazınızın ömrünün uzun veya kısa olması değişiklik gösterecektir.

Yeni cihaz almayı düşünüyorsanız bütçe belirtirseniz Ona göre size iyi bir cihaz önerebiliriz.
Galaxy M
Anladım yani bu durum normal mi
Galaxy M
Tam çok sağol Teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ne demek önemli değil.
Evet bu durum gayet normaldir.
0 Likes
Galaxy M
Tam çok sağol Teşekkür
Solution
Galaxy M
A52s,s20fe önerebilirim(bütçenizi bilmediğimden)
0 Likes
Galaxy M
A52 mi iyi s20 f
Solution
Galaxy M
İkiside iyi ama s20fe amiral bir model olduğu ve yazılımsal olarak daha fazla özelliğe sahip olduğu için o tercih edilebilir.
Galaxy M
Him anldim tmam çok sağol Teşekkür ederim bilgin için