cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 11-29-2022 10:24 AM)
104 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

Merhaba benim telefonum la ilgili bar kaç soru sormak istiyorum m20 cihazım 2020 yılı mayıs ayında almıştım yaklaşık 3 yıl olmuştur ve nu cihaz kulanişlimi onu sormak istiyorum şöyle aslında iyi bir cihaz her şeyinizi karşılar fakt kamerası iyi değil ondan sonra ekran da peki iti değil ama işte eder en iyi yönü bataryası ve bu cihazı yakalasın 400 kere şarj etmişim dır buromuzdan dolayı yinede iyi şarkı fakat eskiye göre daha cabuk bitiyor bazen açik şarja taktığmda hizli sarj algılanıyor yada kablo şarj oluyor yanı sarj hatası veriyor bilmiyorum bataryadan mi şarj şirketinden mi artik anlamış değilim sarj şirketini de bant vurulmuşum toz girmesin sarj soketi iyi gözüküyor sorun neden katlanabil bilmiyirum cevabınız bekliyorum 

15 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Kablodan. Cihaz ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa değiştirmeye gerek yok. Kablolar çok fazla büküldüğü için zamanla hızlı şarj özelliğini kaybediyor.
Galaxy M
Yanı o yuzden mi bazen algılanıyor hep bulunduğu için aslında değştirmiycem valla bu piyasada uygun fiyata cihaz bulmak zor en kötü cihaz 5.10 araası en iyisi elimizde olduğu cihazları mümkün olduğunca iyi kulanalım bu cihazlarla idare edelim
OMERFTUT
Active Level 4
Galaxy M
Gittigi yere kadar kullanmak mantikli olan ama 2023 icin cihazlara bir tik daha zam gelecek olmasinida goz onunde bulundurman iyi olacaktık. Kullandigin sekment deki cihazlar 4 senenin sonunda sorun cikara biliyor
Galaxy M
Valla bilmiyorum al 5 6 sene kullansaydık iyi olurdu
0 Likes
OMERFTUT
Active Level 4
Galaxy M
O dedigin ust sekmente anca soylede düşünmek lazim surekli durmadan calisan bir cihaz ve kapali alanda çalışıyor hizmet veriyor kullanima bagli olarak uzaya bilir kisala bilir bu sure. Bir cihaz yapip 10 sene kullanacak telefon yapsalar sunaki kazançları olamicak bu yuzden normal karşılamak lazim 🙃
0 Likes
Galaxy M
Bu konuda haklisin kulandığın cihaz orta samet olsun amiral gemisi olsun eyer sen kötü kullansan amiral görmüşse bozulur 2 yolda sürmez iyi kullansam orya segment bile seni 4 5 sene götürür bu zamanda telefonumuzun deyerini bilmek lazım bozarsak artik almamız zor oyuzden diyorum iyi kulanalım gittiği yere kadar kullanacaz gerisi allah kerim
OMERFTUT
Active Level 4
Galaxy M
Aynen oyle
0 Likes
Galaxy M
👍
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Galaxy M
9 yillik iphone 5s takir takir calisiyor valla