cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 08-06-2022 09:01 AM)
114 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 cihazımı şarjı 100% dolduruyorum şarj süresi diyor 1 gün 1 saat bazende 25 sat 22 sat 21 sat 18 sat 15 sat hep yüzde yüz dolduruyorum bu sarj sukadar süre gidiyor değişiyor sizdede böyleli arkadaşlar bide benim telefon 2.5 yılık cihaz bataryanı bozuldu bilmiyorum bazen sarj hemen düşüyor bazende geç bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim 

8 Comments
yusuferen
Active Level 6
Galaxy M
abi sen en iyisi pili değiştir en yakın zamanda bende değiştircem bende de M21 var da sarjı çok hızlı doluyo ve hızlı bitiyo eskiden çok yavaş sarj olurduda yavaş biterdi
Galaxy M
Benimde öyle hemen doluyor hemen bitiyor eskiden hemen doluyordu ama hemen bitmiyordu şimdi hemen bitiyor bataryasıda çok pahli 350 400 civarı onu alacağıma power bank alirım en azından beni idare eder
yusuferen
Active Level 6
Galaxy M
ama bi yandan powerbank da sıkıntı samsung işlemci kullanan telefonlar (yani samsung telefon ama yabancı bi işlemci mediatek,snapdragoun,Unisoc) bunlar powerbank ta sarj olurken samsung işlemcileri sarj kabul etmi özel powerbank bakmak lazım
Galaxy M
Benim telefonumun işlmecisi Exynos 7 series 79 04 bu işlemci power bank la sarj olmazmi yani smid8 brnim telefonum h8zli sarkma sarj oluyor 20 bin mah power bank hizlı sarj özeliği olsa şarj edermi etmezmi
yusuferen
Active Level 6
Galaxy M
abi denemekden bişi gelmez valla
Galaxy M
Him tam sağol tesekur ederim
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
Bu tarz uzun süre yazan şarjlar genelde şarj aletinden kaynaklanır başka bir şarj aleti ile deneyebilirsiniz o zaman büyük ihtimalle görmezsiniz
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Adem_Tanik_SM-M205F,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD