cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 06-02-2022 09:44 AM)
93 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telfonum kamerası ilgili sorunum var iyi fotoğraf çekmiyor bide efek özeliği güzel değil net fotoğraf çekmiyor bende google play store'da kamera programına bilimiyorum aradigim programı bir türlü bulamıyorum bildiğiniz bir kamera programı varda yoruma yazın şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim 

6 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
M20 gcam yazin google a varsa cihaziniza göre indirin
Galaxy M
Peki google play store'dan mi
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Hayir google'dan arayacaksiniz
Galaxy M
Anldim sağolun teşekkürler
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Rica ederim
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Adem_Tanik_SM-M205F,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes