cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20 TELFONUM

(Topic created on: 06-29-2022 09:59 PM)
89 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telfonum bataryası bilmiyorum bozuluyormu ne bu 1 hafta falan telefonu ya 1 günde 1 sarj ediyorum yada 2 günde bir şarj 100% dolduruyorum sonra kullanıyorum tam 1 saat falan 100yüzden düşmüyor şimdi bu 2 gün yine şarja takıyorum yine 100 yüz dolduruyorum fakat bu sefer sorun terse döndü 100 yüzden 3 daka falan iniyor ben anlamdım ne dır bu sorun telfon 2020 mayısın 14 aldım sizce bataryası gitmiş mi cevaplarinizi bekliyorum 

12 Comments
Solution
nuuurella
Active Level 5
Galaxy M
5 yıl cok zor artik bu teknoloji için cihaz calissa donanim olarak yazilim geri kalacak hafiza ram kapasitesi yetmeyecek uygulama guncellemesi zor alacak bir sürü iş en iyisi gittiği yere kadar bu bataryayla kullan baktin memnunsun degistir biraz daha kullan .He ayrica degistirdiğin batarya da cihazi ilk aldığın gündeki performansi vermeyecek buyuk beklentiler icine girerek değiştirme
0 Likes
Galaxy M
Him anldim valla haklisiniz ama cihaz fiyatları yukseldi
0 Likes
Solution
nuuurella
Active Level 5
Galaxy M
Batarya size 800 döngü verir tükenebilir birşey elektirikle calisan birsey doldur bosalt yapılan bir durum . Kol saati kumandali araba kumanda pili bunlarda zamanla tükenen birşey bu bir döngü olması ve bitmesi gereken bir malzeme
0 Likes