cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20 HATA

(Topic created on: 03-01-2023 07:09 PM)
85 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

Merhaba arkadaşlar az önce cihazimda bir işlem sırasındayken kendiliğinden kapanip yeniden başlamsi neden böyle bir hata verdi neden kaynakli bir durum anlamdım dün de telfonu kulanıyorum surekli ekran birden kapanıyordu sonra ekarni acitim sorun yoktu dün ama bügün önce kendiliğinden birden kapanıp açıldı korkutum bozuldu sandim nedeni bilen varsa yoruma cvp yazsın 

5 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Gözlerim ağrıdı okurken :( cihazlar arada kapanıp açılır bende de oluyor nadir olsa da problem yok sürekli olmadıkça.
Galaxy M
Yok sürekli olmuyor en son belki 5 6 ay önce olmuştur çok nadir karşılaştığım durum ama ben yinde sormak istedim bilki cidi dorum olamsın sonra telfonum internet sorunda var gidyor bağlanmiyir resmen sinrlerim bozuldu sarj cabuk düşüyor o yuzden sorun ondan olabilr dedim
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Cihaz kapanıp açılınca otomatik hata raporu gönderir. Bir sonraki güncellemede ona göre iyilestirme yapılır. Her gün 8 10 kez kapanıp açılırsa batarya soketi zarar görmüş de olabilir
Galaxy M
Benim telefonum kaplanıp açınca hata raporu gönderdim ve güncelemye gelirsek bu telefon artik günceleme almaz son sürüm 10 belki güvnlik guncelemeis alir şarj soketine gelrisek sarj soketinde sorun yok başka bir dyrumdan kaynakli olabilir
Galaxy M
Gozlerin benim hatam yazyi sarı yazdim kusra bakam knk