cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GÜNCELLEME KONUSUNDA HARİKASIN

(Topic created on: 01-14-2022 10:48 AM)
94 Views
SamsungGaLaxyM315F
Active Level 10
Options
Galaxy M

Cihazım Galaxy M31 Eylül Ayından Beri Güncelleme Bekleyen Sadece Ben Miyim ? YOKSA BENDEN BAŞKA BEKLEYENLERDE VARMI 4 AY OLDU BU NEDİR YA CİHAZ YAVAŞTAN KAFAYI SIYIRMAYA BAŞLADI... 

10 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Cihazınızın güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret edin
http://www.guncelmiyiz.com/
Galaxy M
O site sürekli güncellenmiyor. Sadece arayüz updatesine bakıyorum
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Venüscell işlemleri yaparak cihazınızın yazılımını kontrol edebilirsiniz uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin yazılım güncellemesi yazı seçeneğini bulunuz ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden indir ve yükle yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek tir yazılım güncellemesi olursa oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun
0 Likes
Galaxy M
Gördüğünüz gibi :(1642153032524_1642153032514_0.jpg
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy M
3 aydır s20 serisine güncelleme gelmiyor gerisini sen düşün bide amiral gemisi cihaz olacak
Sametm31
Active Level 5
Galaxy M
Yalnız değilsin bende bekliyorum
campl79
Active Level 4
Galaxy M
M51 aldığı son güncelleme de Eylül ayında güvenlik güncellemesi bile aksatıyorlar yazıkk
Galaxy M
ABİ SAMSUNG REZİLLİK İÇİNDE DESEK YERİDİR BU NE KARDEŞİM YAAA
0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy M
Beylerr bi sakin olun. Samsung ne söz verdiyse tutar. Aylık- 3 aylık -6 aylık programlar var. Cihaz üretilmeden hangi bölümde olduğu yazıyor araştırıp satın alın güncelleme istiyorsanız telefona.

Keşke herkes aynı anda güncelleme alsa daha iyi olurdu. Elma markalı telefon öyleydi
0 Likes