cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SÜPER HIZLI ŞARJ OLMUYOR

(Topic created on: 10-20-2022 12:41 AM)
196 Views
sergenn
Active Level 2
Options
Galaxy M

Dünde belirttim yine yazıyorum güncelleme sonrası telefonum hızlı şarj olmuyor ayarlardan aktif normal şarja takınca oluyor farklı adaptör ve kablolarla denedik aynı sonuç hata raporuna dönüş olmuyor uzaktan yardım fabrika ayarlarına dönmemi istiyor ama mantıken dönsem bile aynı güncelleme üzerinden devam edeceğiz ve bir sonuç alamayacağız 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
O zaman teknik servislik,umarım çözülebilecek bir sorundur.

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Galaxy M
Sıfırlamayı denediniz mi?
0 Likes
sergenn
Active Level 2
Galaxy M
Sıfırlama bir çözüm değil zaten bildirim sesi gelmediği için her ay Sıfırlama yapıyoruz telefona ama hatalar devam ediyor
0 Likes
Solution
Galaxy M
O zaman teknik servislik,umarım çözülebilecek bir sorundur.
0 Likes
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy M
Günaydın,

Yazılımla alakalı bir sorun bende de aynı sorun var sadece "süper hızlı şarj" yazmıyor fakat aynı sürede dolduruyor. Samsung'a ait 25w şarj aleti ile şarj ettiğimde sorun yok. Şarj seçiyor resmen 😂 😂 😂
0 Likes
sergenn
Active Level 2
Galaxy M
Samsunga ait farklı 25w şarj aletleri denedik
0 Likes
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy M
Peki şarj süresinde sorun yaşıyor musun?
0 Likes
sergenn
Active Level 2
Galaxy M
Ama olmuyor
0 Likes
zaga53
Active Level 1
Galaxy M
son güncelleme sonrası benimde aynı sıkıntılar oldu. değişik şarj aletleri ile denedim. eşimin telefonu güncelleme yapmadı onda sıkıntı yok. benimkinde sıkıntı. resetleme ise yaramadı. anlaşılan güncelleme ile ilgili sıkıntı var. destek ekip yeni güncelleme gelecek dedi telefona. şimdilik birsey yapmayın bekleyin dendi. telefon s20 fe snapdragon
0 Likes