cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Reklam virüsü

(Topic created on: 10-12-2020 09:55 AM)
536 Views
lMrMl
Active Level 1
Options
Galaxy M

Telefonumu yeni aldım ama aldığımdan beri ana sayfadayken uygulmalardayken iğrenç reklamlar geliyor.Tarayıcı olarak chrome kullanıyorum bildirimleri engelledim.Virüslü uygulamada yok.Hatta şu anda çıktı.Yardımcı olursanız sevinirim. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Chrome geçmisini silin. Reklamlar genelde kişileştirilmiş olur girilen sayfalar veya siteler nedeniyle böyle reklamlar görebilirsiniz. Mesela ben gözlük tarzı ürünler aratıyorum bana sürekli gözlük ile ilgili reklamlar geliyor.

View solution in context

Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba İlk olarak size tavsiyem cihaz bakımı uygulamasının güvenlik taraması yapın Eğer bir sorun gözükmüyorsa reklam çıkan sitenin Devamlı devamlı verilerini silin ve bildirimlerini engelleyin belli bir süre sonra reklam gelmeyecektir Çünkü ben de bu olayı çok kez yaşadım bu olay yaşamamak için Samsung internet uygulaması kullanmanızı tavsiye ederim reklam engelleyici lerden birine indirip Samsung internet uygulamasında güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz

View solution in context

16 Comments
Diyor
Active Level 8
Galaxy M
cihazın bakımından telofonu taradınız mı
lMrMl
Active Level 1
Galaxy M
Taradım telefonunuz güvende dedi.
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Chrome geçmisini silin. Reklamlar genelde kişileştirilmiş olur girilen sayfalar veya siteler nedeniyle böyle reklamlar görebilirsiniz. Mesela ben gözlük tarzı ürünler aratıyorum bana sürekli gözlük ile ilgili reklamlar geliyor.
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba İlk olarak size tavsiyem cihaz bakımı uygulamasının güvenlik taraması yapın Eğer bir sorun gözükmüyorsa reklam çıkan sitenin Devamlı devamlı verilerini silin ve bildirimlerini engelleyin belli bir süre sonra reklam gelmeyecektir Çünkü ben de bu olayı çok kez yaşadım bu olay yaşamamak için Samsung internet uygulaması kullanmanızı tavsiye ederim reklam engelleyici lerden birine indirip Samsung internet uygulamasında güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
silmek için sonuç tarafta bağlantının güvenli olup olmadığını bildiren bir simge var ona basın site ayarlarına girin ve verilerini sil yapın birkaç kez bu işlemi uygulayın
0 Likes
lMrMl
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkür ederim ama siteye atmıyor beni,reklama basmam lazım ozaman değil mi ?
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
Evet ama sizden herhangi bir kişisel bilgi isterse vermeyin
0 Likes
lMrMl
Active Level 1
Galaxy M
Zaten 😄
lMrMl
Active Level 1
Galaxy M