cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Play store

(Topic created on: 07-21-2023 04:31 AM)
235 Views
mendeleyev
Active Level 4
Options
Galaxy M

Play Storeda bazi uygulamalara tıkladığımda bi sorun oluştu hatası ile karşılaşıyorum. Bu yüzden de güncelleyemiyorum. Ne yapabilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy M
Hayır, hesaptan çıkış yapmayacaktır.
Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Hizmetleri > Depolama > Önbellegi temizle yapın

Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Store > Depolama > Veriyi sil yapın

Telefonu tamamen kapatıp yeniden açın.

Sorun düzelmezse, Google Play Store > Yardım ve geri bildirim > Bize ulaşın bölümünden sorunu iletin.

View solution in context

3 Comments
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy M
Merhaba kardeşim,

Bu durum Play Store'nin sunucularından kaynaklı bir durumdur yoğunluk, yeni sunucu çalışmaları vb durumlar buna sebeb olması muhtemeldir, yapmanız gereken bazı adımlar şöyledir;

Adım 1 : Play Store güncelleyin ardından ön bellek ile verisini silin (direkt uygulamaya uzun dokunup çıkan menüden uyg bilgilerine tıkla - açılan menüden depolama tıkla ve işlemi yap)

Adını 2: Cihazı yeniden başlat veya Play Store destek ekibi ile iletişime geç

Adım 3: Nadirende olsa cihaz kaynaklı bir durum da olmuş olabilir (cihazı ister sıfırla ister sıfırlama ama Play Store'nin güncellemesini kaldırıp tekrar Play Store güncelle ardından normal uyg güncellemeyi dene)

Teşekkürler.
mendeleyev
Active Level 4
Galaxy M
Uzun zamandır bu şekilde. Büyük ihtimal sunucu kaynaklı değil gibi. Dediğin gibi yaparsam uygulama verisini silersem play store hesabına tekrardan google ile giriş yapmam gerekecek mi yoksa hesaptan çıkış yapmıyor mu? Bi bilgin var mı
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy M
Hayır, hesaptan çıkış yapmayacaktır.
Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Hizmetleri > Depolama > Önbellegi temizle yapın

Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Store > Depolama > Veriyi sil yapın

Telefonu tamamen kapatıp yeniden açın.

Sorun düzelmezse, Google Play Store > Yardım ve geri bildirim > Bize ulaşın bölümünden sorunu iletin.