cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Pil kullanımı yanlış

(Topic created on: 03-03-2021 06:33 PM)
419 Views
yusufbalikcii
Active Level 5
Options
Galaxy M

Merhaba, Android 11'e dün akşam geçtim gece telefonu kapatıp şarja taktım bu sabah telefonu açıp kullanmaya başladım ve şarj %70 olana kadar kullandım.

Az önce merak edip pil kullanımına baktım fakat bütün uygulamalar çok çok az pil kullanımı olarak gösteriliyor.
Uygulamarın harcadığı miktarları toplayınca %30'u vermiyor 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Bu durumun bir sorun oldugunu dusunuyorsan incelenmesi icin members uygulamasi uzerinden hata raporu gonderebilirsin.

View solution in context

0 Likes
10 Comments
YSG-1986
Active Level 7
Galaxy M
sadece uygulamaların pil harcadığınımı sanıyorsun
yusufbalikcii
Active Level 5
Galaxy M
hayır öyle sanmıyorum, şu ana kadar 3 samsung telefon kullandım
buradaki verilerin ortalama nasıl olduğunu biliyorum. burada yazanla normal harcanan arasında bu kadar devasa **bleep** olmaz normalde
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy M
Konum, Wi-fi, mobil veri, şebeke, bluetooth, eğer gece bunlardan bazıları açıksa şarjınızı bunlar azaltmış olabilir.
yusufbalikcii
Active Level 5
Galaxy M
telefonu direkt kökten kapatmıştım, gün içinde de sadece WiFi açık. Android 11 öncesinde bu durum böyle değildi, daha tutarlıydı
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy M
Aslında telefonun arayüzünde fazla takıldıysanız(ana ekran, uygulamalar ekranı) da şarjınız tükenebilir.
yusufbalikcii
Active Level 5
Galaxy M
teşekkür ederim, sizinki daha doğru gibi
yusufbalikcii
Active Level 5
Galaxy M
android 11 ile kullanımlar eskisine göre daha fazla sapmayla ve daha geç geliyor arkadaşlar teşekkür ederim hepinize
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Kesinlikle katiliyorum

Screenshot_20210303-192701_Device care.jpg

Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Bu durumun bir sorun oldugunu dusunuyorsan incelenmesi icin members uygulamasi uzerinden hata raporu gonderebilirsin.
0 Likes