cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Pil durumu hakkında

(Topic created on: 12-25-2022 09:01 PM)
331 Views
zsac
Active Level 1
Options
Galaxy M

Samsung m33 kullanıyorum alalı 4 ay oldu son iki haftadır şarjım eskisiden daha hızlı tükenmeye başladı bazen de yüzde 68'de bıraktım mesela telefonu 3/4 saat sonra alınca 67 veya 66'ya düşüyor. Sizce pil performansı nasıl?

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba zsac,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
14 Comments
Frk12
Expert Level 2
Galaxy M
%15 te ayrıntılara tıklayın ne kadar açık ekran süresi alıyorsunuz bakalım
0 Likes
zsac
Active Level 1
Galaxy M
Tamamdır, şuana kadar nasıl peki
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy M
Ayrıntıları gör de tıklayın oradan foto atın buradan anlaşılmaz
0 Likes
zsac
Active Level 1
Galaxy M
Bu şekildeScreenshot_20221225_212426_Device care.jpg
Frk12
Expert Level 2
Galaxy M
10 numara 5 yıldız
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy M
Bende s20 fe sd var %15 şarj kala 6.30 saat açık ekran süresi alıyorum sizinki çok iyi m serisi zaten dimi gayet güzel
0 Likes
zsac
Active Level 1
Galaxy M
Ben de yeni bir telefonun şarjı bu kadar hızlı tükenmemeli diye düşünmüştüm bazen 4 dakikada yüzde bir şarj gittiği oluyor, siz kaç zamandır kullanıyorsunuz telefonunuzu
Frk12
Expert Level 2
Galaxy M
Birkaç aylık cihaz benim 5 dk de filan %1 şarj düşüyor tabi ağır oyuna girerseniz süre kısalır s serisi bu bu telefonu baz almayın dediğim gibi şarj %15 kaldığında açık ekran sürem 6.5 saatti sizin yarı şarjda daha 6.5 saat
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy M
Bataryadan memnun değilseniz değişelim telefonları 😅
0 Likes