cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Parlaklık Sorunu

(Topic created on: 04-30-2022 12:13 PM)
217 Views
GümüşNebula
Active Level 7
Options
Galaxy M

Ekran parlaklığını %50 %60 seviyelerine kadar normal bir şekilde ayarlayabilmeme rağmen bu seviyelerin üstüne çektiğimde (örneğin parlaklık full olarak gözükse bile) parlaklık artmıyor ve %60 olarak gözüküyor. Cihazım M21.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
canmnj
Active Level 6
Galaxy M
Cihazın çok ısındıysa parlaklık artmaz, sürekli oyun oynarsan ısınır ve artmaz

View solution in context

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Öncelikle bir bilgilendirme yapayım Samsung markalı telefonunuz veya tabletiniz ile ilgili soruları veya sorunlarınızı belirtirken her zaman cihaz modelini belirtmeniz gerekir.
Verileri yedekleyip cihazı sıfırlamanız öneriyorum.
Galaxy M
Hemen modeli ekliyorum. Ayrıca sıfırlamak ve servis son çarem olacak. Teşekkürler :)
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ne demek önemli değil
Solution
canmnj
Active Level 6
Galaxy M
Cihazın çok ısındıysa parlaklık artmaz, sürekli oyun oynarsan ısınır ve artmaz
Galaxy M
Bu yüzden olmuş olabilir çünkü members a bakarken durduk yere çözüldü. Ben oyun oynarken başlamıştı.
0 Likes
canmnj
Active Level 6
Galaxy M
Evet dediğim gibi cihaz oyun oynarken çok yorulur ve ısınır özellikle işletim sistemi çok iyi değilse. Bi uygulama önereyim sana. Galaxy storede var oyun eklentileri https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.game.gamelab sonra game booster plusa tıklayıp yüksek kalite modunu aktif et ve oyna bakalım değişiklik olacak mı. Son olarakta oyun oynarken mümkün olduğunca kılıfsız oyna telefon ısındığı zaman kılıf ceket görevi görür ve ısı kaybını engeller mümkün oldukça kılıfsız oyna faekı göreceksin. Trendyolda telefon soğutucuları var 40 lira falan onlardan alabilirsin. Rica ederim :)
0 Likes
Galaxy M
Oyun eklentilerini kullanıyorum ama max fps de, ayrıca kılıfsız oynamayı deneyeceğim teşekkürler :)
omerr34100
Active Level 2
Galaxy M
yazilimsal kardesim o durum yeni guncellmeyle gidebilir
0 Likes