cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Parlak ve koyu duvar kağıdı

(Topic created on: 05-20-2024 05:23 PM)
142 Views
stony_hearted
Active Level 6
Options
Galaxy M
M12 cihazımda genelde koyu tema ve koyu duvar kağıdı kullanıyorum.Parlak ve canlı renkleri denemek istedim.Tuhaf bir şekilde dosya,galeri,bildirim paneli vb.yerlere girip çıkarken takılmaya benzer set geçişler oldugunu gördüm.Şarjım da daha çabuk bitiyordu.
M12 amoled değil ama sonuöta o da led ekranlı ve koyu temanın em geçişleri hemde şarj süremi olumsuz etkilemesi şaşırttı beni.
Bunun bilgisini verdim çünkü benzer sorunlarda kendi cihazınızda test ederek deneyip,sonuçları paylaşmanızı istedim.
10 Comments
Galaxy M
Hocam m12yi sat a15 al derim
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy M
Bence A15 Yerine A34 Alsa Daha İyi Gibi Bi aralar bakıyordu sanki Arkadaşımız Telefona. 😊
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy M
a34,m34,m51(bunu çok istiyordum,batarya için).
Galaxy M
M51 alma m34 al
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy M
şu an için almayacağım🥰,sadece ilerisi için aklımdakiler.Evet,m34 daha yeni ve daha mantıklı🙏.
0 Likes
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy M
m12 a15'den daha az sorunlu.Hem çok memnunum m12'den.Ne zaman bozulur ve sorun çıkartır işte o zaman yine bir M serisi bakacağım.O güne kadar m12 baş tacım🥰
kinggalaxyy
Active Level 6
Galaxy M
A15 çok daha iyi m12 den
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy M
Evet,daha iyi ama A15'de A14'deki ram dolmasından kaynaklı kasma,donma vb.sorunlar var ve şu an için değiştirmeyeceğim.
0 Likes
kinggalaxyy
Active Level 6
Galaxy M
O değilde sende m12 yi ne abartıyorsun ya giriş seviye bir telefon 90 hz dışında hiç bir abartılacak özelliği yok m12 ile neredeyse aynı a12(nacho kullanıyorum ondan biliyorum