cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

PİL

(Topic created on: 03-31-2022 11:19 AM)
213 Views
Batın
Active Level 3
Options
Galaxy M

Millet Samsung M51 şarjı 100 ken ilk açıldığında, yaklaşık tam şarj kullanım süresi kaç oluyordu ? Cihaz yeni alındığında yani ? Benim şuan 15 saat 33 dakika ama sanırım önceden 20 saat üzeriydi yanlış mı hatırlıyorum ?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Bu kullandığın uygulamalara ve aktif ettiğin özelliklere göre değişkenlik gösterir.

View solution in context

0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Samsung Members + Yardım alın + Tanılama + Pil durumunu kontrol et. Herhangi donanımsal bir sorun gorünmüyorsa, hata raporu gönder incelesinler. Gelecek güncellemelerle iyileştirme yapılabilir.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Batın
Active Level 3
Galaxy M
Millet Samsung M51 şarjı 100 ken ilk açıldığında, yaklaşık tam şarj kullanım süresi kaç oluyordu ? Cihaz yeni alındığında yani ? Benim şuan 15 saat 33 dakika ama sanırım önceden 20 saat üzeriydi yanlış mı hatırlıyorum ?
0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Bu kullandığın uygulamalara ve aktif ettiğin özelliklere göre değişkenlik gösterir.
0 Likes
Batın
Active Level 3
Galaxy M

Son gelen güncellemeden sonra aşırı derecede düşürdüler bataryanın sertliğini. Çok çabuk gitmeye başladı bu durumdan herkes muzdarip adam akıllı bir telefon yaptılar onunda

0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Samsung Members + Yardım alın + Tanılama + Pil durumunu kontrol et. Herhangi donanımsal bir sorun gorünmüyorsa, hata raporu gönder incelesinler. Gelecek güncellemelerle iyileştirme yapılabilir.
0 Likes