cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Oyunlarda joysticke istemsizce elin değmesi sorunu

(Topic created on: 03-30-2022 09:48 PM)
114 Views
FErk
Active Level 1
Options
Galaxy M

Selamlar, bazı oyunlarda telefonu kavrarken istemsizce ekranın köşesine elin teması ile joystick hareket ediyor, ekran çentiği oldukça ince o yüzden sanırım. Daha önce başka cihazlarda deneyimlemiştim, ekranın kenarlarının bir bölümünü  iptal edebiliyordun samsung cihazlarda var mıdır acaba? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba FErk,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aleyküm Selam merhaba iyi akşamlar

Konu ile ilgili olarak cihazınıza kılıf takarak bu sorunu çözebilirsiniz bence

Eğer cihazınızda kılıf takılı olmasına rağmen sorun yine devam ederse bu sefer de bu konu hakkında Samsung Müşteri hizmetlerini aramanızı ve bilgi almanızı tavsiye ederim teknik uzman ekip sizlere detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır müşteri hizmetlerinin şu anda mesai saatleri sona ermiştir Yarın gün içerisinde aramanız gerekecek
444 77 11
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy M
Zannetmiyorum ama joistik kontrölerini değiştirebilirsin oyun ayarlarından buna alışman zor alabilir ama zamanlı alışırsın yada kumanda al telefonuna bluetooth yoluyla bağlayabilirsin
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba FErk,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes