cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Oyun

(Topic created on: 05-03-2022 08:48 AM)
240 Views
Acrfurkann
Active Level 6
Options
Galaxy M

Arkadaşlar telefonuma fazla oyun yüklersem sıkıntı çıkarırmı mesela şuan pubg mobile,pes 2021 ve clash royale oynuyorum . Wildr rift yüklemek istiyorum şimdide sıkıntı çıkarırmı yani ana ekranda takılmalar, donmalar ,ram felan

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Hafıza dolmadıktan sonra herhangi bir sıkıntı olmaz kardeşim 😊
0 Likes
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy M
10 tanede oyun yuklesek bişey olmaz diyorsun 128gb hafıza var sıkıntı yok zaten o konuda sadece telefona zarar verirmi merak ettim
AliORH
Active Level 7
Galaxy M
Oyun veya uygulama yüklemeniz herhangi bir sorun teşkil etmez telefonda, ama gereksiz şeyler yüklemeni de tavsiye etmem, sonuçta yüklediğin her uygulama ve oyunun sistemde karmaşaya uygulamada yazılım çakışmalarına sebep olabileceğini unutmamak gerek.
hedwick
Active Level 3
Galaxy M
Ben ayakkabı alacağım için telefona bir sürü alışveriş uygulaması yükledim ve telefonu gözle görülür şekilde yavaşlattı ama aynı anda güncelleme de gelmişti. Sebebi sizce nedir?
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bilemiyorum kardeşim 😊
0 Likes
Heyyee
Active Level 7
Galaxy M
Arka plan kullanımını sınırladığın sürece hafıza dolana kadar oyun yükleyebilirsiniz
Galaxy M
Telefon sınıflandırmalarında bir ihtiyaç doğrultusunda üretilen giriş, orta ve üst seviye cihazlar belli bir süre sonra kademeli olarak kalite bakımına göre performans kaybı yaşarlar. Sadece oyunlarda değil cihazda her açılan resim video müzik vs az da olsa işlemci ram depolama alanlarının yavaş yavaş ömrünü azaltır belli bir süreye ulaşan cihazlarda yavaşlama gözlemlenenilir. Bu durum cihazın üretiminin kalitesine göre farklılık gösterebilir.
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy M
Sorun çıkarıyormu
0 Likes
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy M
Cihazın ne?
0 Likes