cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Oyun ekran kaydı sorunu Android 12

(Topic created on: 05-03-2022 05:26 PM)
151 Views
AyYıldızTekDevlet
Active Level 7
Options
Galaxy M

Arkadaşlar M serisi cihazlarda Android 12 güncellemesinden Pubg Mobile de ekran kaydı alabilen var mı? Bende game booster üzerinden ve Mobizen üzerinden denedim ama ya kayıt donuyor ve kaydı bitiriyor ya da Pubg Mobile den atıyor. Cihazım Galaxy M31.

Not: CPU yu fazla kullanıyor FPS değeri baya düşüyor onun dışında sorun şimdilik çözüldü. Galiba sorun kulaklık takınca veya dolby atmos dan kaynaklanıyor.

4 Comments
Solution
Galaxy M
Merhaba
Hata raporu göndermenizi öneririm. Hata raporunu bu uygulamanın "Yardım Alın " kısmından kolayca gönderebilirsiniz. Güzel bir şekilde açıklamanız sorununuzun en yakında çözülmesi adına etkili olacaktır.
Yetkili kişiler, telefonunuzu ve yazılımını güzel bir şekilde inceleyip size geri dönüş sağlayacaklardır. Geri dönüş süresi 1 ila 30 gün arasındadır. Ama meraklanmayın, çoğunlukla 1 günde geri dönüş sağlanıyor.
Eğer Hata Raporu göndermeniz yeterli olmazsa, çözüm bulunamazsa verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.
Ya da Pubg Mobile uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz veya uygulamayı kaldırıp geri yükleyebilirsiniz.
Teşekkürler, iyi bayramlar dilerim
Galaxy M
Hata raporu yollamayı biliyorum. Sorunu benden başka yaşayan var mı ? Var ise nasıl çözmüş veya çözebilmiş mi onu danışmak için yazdım.
Galaxy M
Bir sorunu çözmek için ilk önce yaşayana danışmak isterim.
0 Likes
Galaxy M
CPU yu fazla kullanıyor FPS değeri baya düşüyor onun dışında sorun şimdilik çözüldü. Galiba sorun kulaklık takınca veya dolby atmos dan kaynaklanıyor.
0 Likes