iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

One ul core kısıtlamaları

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-04-2022 08:00 PM)
Mehmet-m31-levelU2
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M

one ul core olan m serisi  birçok özelikten mahrum maalesef  good lock _nice lock  gibi Samsung özelleştirme uygulamaları ne indire biliyoruz nede apk olarak indirebiliyoruz birçok kez denedim apk morir ile başarısız  oldum 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba Mehmet-m31-levelU2,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

8 Yorum
BerkeBodurA31
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Arkadaslar, "one ui core cok kotu bir isletim sistemi, rezalet, core olan cihazlar alinmaz" vs. vs. diyolar. Bu bazi ozellestirmeler (cok gerekli olmayan) disinda kisitladigi seyler neler? Bilen kisiler yardimci olabilir mi merakimdan soruyorum.
Serhatkayir
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy M
Good lock modülleri, optimizasyon vs
BerkeBodurA31
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Mehmet bey,
Evet dediginiz gibi maalesef izin verilmiyor.
Mehmet-m31-levelU2
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Ben cihazı şu özelliğini beğendiğim için almıştım 6.000 miliamper olduğu için bilemezdim bu kadar kısıtlayıcı bir işletim sistemi olduğunu
BerkeBodurA31
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Cok onemli ozellikler kisitlanmjyorki bildigim kadariyla. Normalinden daglar kadar farki yok.
Mehmet-m31-levelU2
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Cihazınız good lock uygulamasını destekliyor mu? . One ul core ve one ul arasında yazılımsal farklar var
BerkeBodurA31
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Evet destekliyor. Core bir cihaz degil. Eskiden renk paletleri olmadigi icin kullaniyordum. Suan ise android 12 de renk paleti oldugu icin kullanmiyorum.
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba Mehmet-m31-levelU2,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Teşekkürler.

MOD