cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI Core Telefonlarda LTE (4.5G) Yazılımsal Hız Düşümü

(Topic created on: 01-02-2021 06:58 PM)
170 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy M

M21 kullanıyorum. One UI Core 2.5 versiyon mevcut.

Diğer Samsung cihazımda (A ve S serisi) 80mbps 4.5G alırken, M21 cihazda 25 mbps alıyorum!

VE BAND BİRLEŞTİRME TÜM "M" SERİSİ CİHAZLARDA KAPALI! BİLİNÇLİ OLARAK 4.5G HIZINIZI DÜŞÜYOR.

Ve şunu öğrendim, band birleştirme yapmıyor!

M21'in işlemcisi desteklemesine rağmen Band birleştirme yazılımsal kapalı!

Tek band ile cihaz 25 mbps alıyor. Diğer cihazlarım 3 bandı birleştirme yaparak 80 mbps hıza ulaşabiliyor!

CA kısıtlanmasını niye koyar ki bir şirket?

Neden böyle bir engelleme var? Az çok ne yazacağınızı tahmin edebiliyorum. "Cihazlar arası yazılımsal farklar olabilir" yazmayın kardeşim. İstemiyorum, cihazın her şeyi desteklemesine rağmen bilinçli kısıtlama yapıyorsunuz!

14 Comments
Galaxy M
😇😇😇😇😇😇😇meraba kardeşim kesinlikle öyle çok haklısınız androit 10da bazı özelikleri bile samsung kısıtlamış şimdi kafamda 2 telefon var hangisi alsam bilemedim redmi not 9 felan var akrabamda vardı elime aldım telefon 3 binlara felan kamerası felan iyi ağır çekimde var 3 yıl götürür diyenler var 😇😇😇😇
mt27
Active Level 4
Galaxy M
operetor farki olabilir ben turktelekomda bazen 100mps bile aldigim oldu ama turkcellde hep 20 veya 35 civari oluyor bence opretor kaynakli
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
iki telefona Turkcell hat takılı
0 Likes
M21buddy
Beginner Level 2
Galaxy M
merhaba lütfen * # 0011 # tuşlayın ve CA'ya bakın lütfen bunun bir ekran görüntüsünü gönderin.
0 Likes
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba uaPie,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için operatör bilgilerinizle Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes