cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ONE UI CORE Saçmalığı

(Topic created on: 05-19-2022 10:36 AM)
466 Views
HalidErdoğan
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar telefonum M51. One UI Core olduğu için Bixby Routines yok. Android 12 yapan arkadaşlara sesleniyorum. Sizin telefonunuz da One UI Core ise güncelleme ile birlikte Bixby Routines geldi mi? Kontrol için:

Ayarlar》Gelişmiş Özellikler》Bixby Routines

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Pardon, kusuruma bakmayın. Yanlış anladım her zamanki gibi. Neyse...
Bixby Routunes'tan bahsediyorsanız Bixby Rutinleri. Yani anlamadınız şöyle anlatayım; Bixby Asistanın içinde ona özel rutinler mevcut. Rutin oluşturabilir ve bu oluşturduğun rutinleri kullanabilirsin. Mesela ne gibi rutinler diyeceksen şöyle, mesela atıyorum; evden çıkınca wifiın otomatik olarak kapanmasını ve eve gelince wifiın otomatik açılmasını istiyorsun. Bixby Routunes ile bunu yapabilirsin.
Bende bixby ve bixby Routunes olmadığı için tam bilgi veremem nerden açılıcağını felan. Bunlar benim bildiğim bilgiler.

View solution in context

12 Comments
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy M
Ne işe yarıyor ?
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Ama benim bahsettiğim sesli asistan değil.
0 Likes
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Ayyyy pardon kafam sepet gibi olduğu için anlamadım tam arkadaşın ne dediğini 😅 Üzgünüm.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Sıkıntı değil 😄
Solution
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Pardon, kusuruma bakmayın. Yanlış anladım her zamanki gibi. Neyse...
Bixby Routunes'tan bahsediyorsanız Bixby Rutinleri. Yani anlamadınız şöyle anlatayım; Bixby Asistanın içinde ona özel rutinler mevcut. Rutin oluşturabilir ve bu oluşturduğun rutinleri kullanabilirsin. Mesela ne gibi rutinler diyeceksen şöyle, mesela atıyorum; evden çıkınca wifiın otomatik olarak kapanmasını ve eve gelince wifiın otomatik açılmasını istiyorsun. Bixby Routunes ile bunu yapabilirsin.
Bende bixby ve bixby Routunes olmadığı için tam bilgi veremem nerden açılıcağını felan. Bunlar benim bildiğim bilgiler.
mavi84
Active Level 6
Galaxy M
Akıllı saat kullanıyormusunuz akıllı saat kullanan varsa akıllı saat kordonu bana alerji yaptı ne yapmam gerek kordonu mu değiştirmem gerek bilen biri varsa söyleyebilir mi
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Ben kullanmıyorum ama sorununuzun daha iyi çözülebilmesi için yeni forum açabilirsiniz. Açmak için:
Samsung Members'ın ana sayfasındaki "Topluluk" kısmı》Sağ alttaki kalem işareti》Forumları Seçme》Giyilebilir Cihazlar》Sorununuzu ayrıntılı bir şekilde dile getirip paylaşmak
0 Likes
Galaxy M
Google Asistan rutinler aynı işi görüyor mu
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Araştırdım lakin Asistanın rutinleri için sizin Asistan ile konuşmanız lazım. Lakin Bixby'nin rutinleri bu olayları otomatik yapıyor. Sizin dediğiniz şekilde de iş görür lakin dediğim gibi Asistan ile konuşmanız gerek.