cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Nicelock

(Topic created on: 04-26-2021 06:28 PM)
161 Views
mühendissbey
Active Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar ben M31 kullanıyorum işletim sistemi one ui core olduğu için nice lock uygulamasını indirebiliyorum ama kullanamıyorum nasıl kullanabilirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Cem35
Active Level 6
Galaxy M
Sadece belirli modülleri indirebilirsin. Oda çok kısıtlı Clock Face, Home Up, Nice Catch, One Hand Operation+ gibi.. Malesef M serisinde kısıtlanıyor. Modülleri tam anlamıyla kullanamıyorsunuz. Ayrıca normalde Good Lock ülkemizde kullanılmadı. Belki sonradan desteklenen cihazlar arttırılır.

View solution in context

4 Comments
Solution
Cem35
Active Level 6
Galaxy M
Sadece belirli modülleri indirebilirsin. Oda çok kısıtlı Clock Face, Home Up, Nice Catch, One Hand Operation+ gibi.. Malesef M serisinde kısıtlanıyor. Modülleri tam anlamıyla kullanamıyorsunuz. Ayrıca normalde Good Lock ülkemizde kullanılmadı. Belki sonradan desteklenen cihazlar arttırılır.
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy M
Bak knk nicelock u az önce kullandım
Cihazim j4+ one ui
M31 one ui core
Yanı kısıtlanmış versiyon
Gerçi j4+ gibi çöp bir cihaza nasıl one ui verdiler🤔
mühendissbey
Active Level 5
Galaxy M
İşte samsungun her zamanki işleri
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Üstelik J4+ ilk çıktığı zamanda şuanki M telefonlardan çok daha ucuzdu
(ortalama 1000 TL-1500 TL). M11 kullanıyorum ve bu da ondan pahalı. Ama neden One UI Core anlamıyorum.
Benim telefonum şurada 3-5 özelliği hak etmiyor mu? Ya sadece ekran kaydedici, eğer kaldırıyorsa Link to Windows, ve bide şu oyun oynarken ekranı kapatmadan kaydırarak açılacak şekilde kilitleme varya onu istiyorum çokmu istiyorum sizce?😳
0 Likes