cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Neden kutuda onlar yok?

(Topic created on: 09-10-2023 08:48 AM)
364 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy M
Şarj adaptörü,şarj kablosu,jelatin,kılıf,kulaklık?

Bunları oppo aldık arkadasa ve kutudan çıktı ve adaptör 33watt'lık.
Samsung neden sadece telefon satıyor ve işin tuhaf tarafı insanlar ısınma,donma ve yavaslama şikayetlerine rağmen ısrarla almaya devam edip,markanın daha fazla umursamaz hale gelmesine sebep oluyor!Az para vermiyoruz ki.Bugün normal bir cihazın fiyatı 9-10 bin tl civarı ki para kolay kazanılmıyor.Tekirdag'da bunların fabrikası var ve Türklirası olarak vergi ödüyorlar ve yine işçilerede TL cinsinden para ödeniyor,yani dolar vb.için etkilenmiyorlar ama her şeye sürekli faiş zam yapsalarda millet tek güvenli liman olarak gördüğü için yine gidip ya samsung ya da ıphone alıyor.Özellikle fiyat uygunluk çeşitliliği sebebi ile yine samsumg tercih ediliyor.Bugün yine abim ve yengeme telefon alacağız ve yine baska marka veya model seçesimiz gelmiyor!Piyasayı kontrol edebildikleri için bildiklerini okuyup,kafalarına göre at koşturuyorlar.Zaten buradaki moderatörlerde doğru düzgün iş yapmıyor.Özetle samsung'un hiçbir şekilde işini düzgün yapan bir yer veya kişisi yok ama piyasa ellerinde maalesef!
12 Comments
Akay_34
Active Level 5
Galaxy M
Valla haklisin kral
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Diğer markalara göre daha az vergi alındığından Türkiye'ye özel fiyatlandırma yaptığından ve güncelleme ömrü daha uzun olduğundan tercih ediliyor. 30 bin verip 900 euroluk ürün kullanıyorsun başka marka alacak olsan bu fiyata 800 euroluk 700 euroluk ürünler kullanmış olacaktınız. Vivo yeni telefon çıkardı 20 bine mesela 2 güncelleme alıyor. Benim evimde adaptör var mesela kutuya adaptör konulup maliyetin artmasını istemem.
Galaxy M
Eğer çıkış yazılımında sorun yoksa güncelleme gereksiz cihaza zarar veriyor ki samsung güncelleme ile cihaza zarar verme konusunda dünya lideri🙂
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy M
Bence işlerini yarım bırakmışlar, kablo da koymamalıydılar.
Galaxy M
😄telefonu da biz tasarlayalım,samsung hiçbir şey yapmasın.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bu nasıl bir soru yoksa git al
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Türkiye şuanki yönetim kutunun içinden dediklerin çıkıcak diye yasa yapsa sorun olmaz bu kadar basit.

Avrupa'daki bir ülkede(ülke ismini unuttum) kutularından halen adaptör çıkmaktadır

Her şeyi markadan beklememek lazım biraz ülke yönetimi de lazım :)

Samsung fiyat konusunda daha ne yapsın s23 ün fiyatı yerlerde zaten rakip firmalara karşı ,fiyat politikası baya iyi Samsung un
Galaxy M
Kazan kazan mantıgından dolayı kârlarını hiç azaltmak istemedikleri ve sürekli kâr artırımı ile şirket yönettikleri müşteri memnuniyetini sadece söz olarak kullanıp,insanları sömürüyorlar.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Samsung markası kaliteli ya