cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Neden bu kadar az kişi var!

(Topic created on: 09-20-2022 07:08 PM)
241 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Members uygulamasını çok az kişi mi kullanıyor yoksa diğer kullanıcıların bu uygulamadan haberi mi yok?

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Şimdi şöyle. Bazı kişiler cihaz değiştirdiği için Samsung almak isteyenlerin sayısında ciddi azalma var. Nedeni de müşteri hizmetlerinin yetersiz kalması saçma sapan fikirler sunması ve de canlı desteğin özellik le de servislerin bazılarının cıvkını çıkarması bunlara sebebiyet veriyor. Eskiden Samsung markası sevilirdi Bi ismi vardı ama bu hale getiren yetkili servislerdir bazıları gerçekten işini hakkıyla yapamıyor. Velhasıl kelam bunlardan ötürü Samsung kullanıcısı azalmaya başladı yeni markalar da uyguna cihaz çıkarmaya çalışınca haliyle onlara yöneldiler 😊😊😊
Galaxy M
Ama ne kadar azalırsa azalsın bu kadar az kişi olması şaşırtıcı ki hiç yabancı kimse de yok.Yorum ya da paylaşım yapanları toplasan en fazla 150 kişi gibi duruyor ki sadece oturdugum mahallede 150 den fazla Samsung kullanıcısı var.Tahminimcd çoğunun haberi yok ki ben daha 1 ay öncesine kadar bilmiyordum members diye bir uygulamanın oldugunu ve ben S3,S3 mini,note 4,grand 2 bu cihazları ilk çıktıkları zamandan bu yz nz belirli süre ile kullanmış biri olarak Samsung'un HR ile sıkıntısı oldugunu düşünüyorum?
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Olabilir kardeşim ama ciddi azalma var üzüyor bu durum eskileri özledim 😊
sicakkahve2
Active Level 6
Galaxy M
ben paylasim yapmiyorum🤝🏼
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Burada çoluk çocuk çok var her gün ayni gönderiler atılıyor sıkılan gidiyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Evet bu da doğru tespit 👍
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm

Bazı kullanıcıların Samsung menbirs
Uygulamasından haberi olmadığını düşünüyorum veya uygulamalara geliyorlarsa da yorum veya beğeni yapmadıklarını veya gönderi açmadıklarını da düşünüyorum belki girenler vardır fazlasıyla Ama aktif olmuyorlardır veya bazı kişilerin haberi yoktur bu forumdan ama account kullanıcılarının bayağı bir çok sayıda olduğunu düşünüyorum
Aykut
Expert Level 5
Galaxy M
Haberi olmayan çoktur. Buradakilerin %70 i çocuk kesimden oluşuyor ve sürekli bir isyan durumu var jsjssj. Aktif olarak kullanan sayısı %15 falandır.
Faruk_75
Active Level 1
Galaxy M
Geçenlerde soru sormak için profil oluşturdum onun dışında buraya pek giresim gelmiyor. 50 yaş üstü dayıların Facebook paylaşımları gibi gönderiler atılıyor. O yüzden pek çekmiyor beni.