cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Moderatörler neden müdahale etmiyor?

(Topic created on: 12-07-2023 02:39 AM)
288 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Aynı konular neden aynı paylasımların altına gitmiyor?Bıktık hergün gincelleme muhabbetinden!"geldi mi,gelecek mi,ne zaman gelir,şu tarih yazıyor ve ne zaman gelir"bıktırdılar!

İşin kötü ve daha da rahatsız eden tarafı,her yeni hesap açan "acaba benzer konu açıldı mı?"diye arama kısmından aratmak yerine,kendilerinin yeni paylaşım açıp onlara özel cevap verilmesini bekliyorlar.Madem bu sistem hakareti,kfürü veya birçok kelimeyi algılayıp hesap kısıtlıyor,o zaman aynı veya benzer konu veya sofular soruldugunda da aynı paylasım altına atsın?
Ek olarak Members'a yeni gşrenlere bu platformun nasıl kullanılacağı ve arama kısmı ile neler yapılabileceği ilk kullanımda zorunlu olarak gösterilsin.Hergün kendini tekrar eden bir platform çık sıkıcı oldu.Bizim sırtımızdan para kazanıyorsunuz,bari az da olsa siz sokun taşın altına elinizi!
7 Comments
Galaxy M
Gerçekten bıktık güncelleme muhabbetinden!
Galaxy M
Aynı sorular ve konular!
Galaxy M
Hiç kimseye faydası olmayıp,eleştiri yapanlardan da bıktım!
Galaxy M
gidiyor zaten hocam, daha dün yorum yazdığım 3 konu taşındı.
Cestoomg
Active Level 7
Galaxy M
Konuların çoğunluğu taşınıyor hocam, geriye bir iki tane kalıyor orası ayrı. Maksimum 1 aya kadar hemen hemen bütün cihazlar güncelleme alacak zaten ondan sonra böyle gönderiler paylaşılmaz. Az sabır
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Galaxy M
Bence de doğru söylüyorsun. Fakat moderatörler bu konuların çoğunu ya sildiler ya da taşıdılar.
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy M
Hocam haklısınız. Her ana sayfadaki 10 konudan 5'i güncelleme konusu oluyor. Hani artık cevap verecek konu da bulamıyorum.