cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Merhaba iyi günler telefon şarjı çok gidiyorum

(Topic created on: 01-10-2023 12:44 PM)
51 Views
ölum
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Merhaba iyi günler telefon jarti çok gidiyor 

4 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy M
Güç tasarrufu ile kullanabilirsiniz gün içinde kullanımıb da büyük etkisi var saekın çabuk bitmesinde kontrollü davranmak gerek ben 1 günü rahat çıkartıyorum dengeli bir kullanım ile gün içinde güç tasarrufuda aktif tutuyorum çalıştığım için
Galaxy M
Merhabalar arkaplan uygulamalarini kapatabilirsiiniz güç tasarrufu mouna alabilirsiniz aksi halde sorun çözülmezse 444 7 11 i arayip yardim isteyebilirsiniz
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Cihazdaki uygulamaları derin uyku moduna geçirin cihazı orta düzeyde güç tasarruf moduna geçirin cihazınızın Ekran parlaklık seviyesini maksimum %50 seviyesinde kullanmaya çalışın karanlık mod özelliğini açıp öyle kullanın cihazı en az %95 seviyesine kadar şarj edin.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ölum,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes