cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

MUTSUZLUK SERİSİ yani M Serisi

(Topic created on: 03-08-2021 06:17 PM)
848 Views
A72FanEdition
Active Level 5
Options
Galaxy M

M serisi üzey evlatmış gibi davranmayın A51den üstün ve A71 ile kapışabilecek M serisi modelleri var.

Ama onlara verdiğiniz One Ui core ile M serisini bozuyorsunuz YAPMAYIN BUNU Android 11in one ui olmadanki saf halinin ekran kaydedici özelliği vardı onu ile vermediniz.Hele Düz One Uiyi M31 M31s M51 gibi modellere niye vermediğinizi anlamıyoruz.LÜTFEN GÖNDERİYİ BEĞENİP PAYLAŞIN BIKITIK BU DURUMDAN BİZİ CİDDİYE ALIN LÜTFEN 

Resolved!
A72FanEdition
Active Level 5
Galaxy M

evet diğerleri de 3300 lira oy üzden

Galaxy M
sadece ekran kaydedici özelliği yok diye bu kadar isyan ediyorsunuz anlamadım hem insan bir cihaz alırken o cihazı araştırır yada başka cihazlar ile karşılaştırır ondan sonra alır siz bunu yapmadıysanız bu sizin sorununuz
A72FanEdition
Active Level 5
Galaxy M

sadece o yok saysam olmayanları aklın durur herkesin a51 alacak bütçesi yok

Galaxy M
kardeşim sen M serisini 3400 tl almışsın ben A51 i 6gb ram 128gb hafıza 3500 tl ye aldım arada 100 tl var
A72FanEdition
Active Level 5
Galaxy M

ben m serisinin en pahalı telefonundan bahsettim 3400 tl lik telefon yokbende

Galaxy M
Ya ben senin şahsına söylemedim zaten genel olarak söylüyorum
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy M
M serisi Her zaman A serisinden altta kalacaktir. one ui core sizi tatmin etmeyecekse neden M serisini A serisine tercih ettiniz? Samsung burda bi politika izliyor. her ne olursa olsun M serisi A serisine benzer ozellikte de olsa performans ve yazilim olarak geride kalacaktir🙃 Umarım M serisine de istediğinizi verirler.
A72FanEdition
Active Level 5
Galaxy M

sonunda yorum yazan BİR İNSAN teşekkürler

A10sToA51YAY
Active Level 6
Galaxy M
Niye afedersin de diğerleri insan değil mi? Öyle bir diyorsunuz ki sanki o dışında herkes başka bir şey.~fatih
oneuserrr
Active Level 4
Galaxy M
İnsan olmakla alakası yok, m serisi batarya; a serisi yazılım odaklı, bu kadar basit. Almadan önce araştırsaydınız, bu duruma düşmezdiniz.