cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 yavaş şarj uyarısı

(Topic created on: 09-11-2022 10:15 PM)
76 Views
samet1122
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Biraz önce yaklaşık 4-5 ay önce aldığım Samsung Galaxy M52 cihazımı kutusundan çıkan orjinal şarj aletine taktım ve "yavaş şarj" uyarısı aldım. Sonra şarj esnasında telefonumun %6 olan şarjı %4'e düştü. Bu esnada oyun oynamıyordum, internette geziniyordum. Sonrasında ayarlardan hızlı şarj modunu açtım ve o şekilde kullanmaya devam ettim, şarj yavaş yavaş artsada hala eski hızında değil. Evde başka Samsung şarj aleti olmadığı için orjinal Huawei şarj aleti ile denedim, eski hızında olmasa bile daha hızlı şarj oluyor.

Önemli bi durum mudur, bu durumda telefonu servise göndermem gerekir mi?
6 Comments
Solution
strapZZ
Active Level 3
Galaxy M
Şarz aletiyle alakalı bir durum gibi.Telefonunuzu servise göndermenize gerek yok gibi gözüküyor anlattıklarınızdan yola çıkarsak.
samet1122
Beginner Level 4
Galaxy M
Evet öyle sanırsam. Şuan huawei şarj aleti ile normal şarjda 20 dakikada %7'den %16 seviyesine çıktı, normal bir değer gibi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm

Şarj cihazınızda sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü şarj cihazında sorun olsaydı telefon hiçbir şekilde şarj olmazdı sorunun kaynağının telefonda olduğunu düşünüyorum telefonunuzu şarj olurken kullanmayın şarj olurken kullanırsanız cihaza zarar verebilir bunu bir deneyin Eğer şarj olurken kullanmadığınız halde sorun yine devam ederse verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum telefonunuzu sıfırlama işlemini yapmanıza rağmen de sorun yine devam ederse garanti belgesi ile birlikte telefonunuzu Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum Samsung servisi hakkında bilgi öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz 4447711 Bu arada Samsung markalı telefonunuzu veya tabletinizi orijinal şarj cihazı ile şarj edin diğer markaların şarj cihazı ürününü kullanarak şarj etmeyin yoksa telefonunuza zarar verebilir orijinal olmadığı için diğer markaların ürünü
Solution
samet1122
Beginner Level 4
Galaxy M
Teşekkür ediyorum cevabınız için. Huawei şarj aleti ile normal bir şekilde şarj oluyor şuan, o yüzden şarj aletinde gibi geldi sorun bana. Yeni bi samsung şarj aleti alıp tekrar deneyeceğim, eğer onda da sıkıntı devam ederse dediğiniz gibi yaparım.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ne demek önemli değil en uygun olanı düşünmüşsünüz yeni orijinal Samsung şarj cihazı alın Onda da Sorun devam ederse o zaman cihazı servise teslim edersiniz sorun düzelmiş olursa da Demek ki eski şarj cihazında sorun olmuş demektir �yi akşamlar
Galaxy M
İlk açılışta sıfırlama yapılmalı diye düşünüyorum ki cihaz ilk sizin elinizdeki haliyle stabiliteyi ayarladın ve ona göre düzenleyin şarj vb.ayarlarını.
0 Likes