cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 galery sorunu

(Topic created on: 03-09-2022 12:17 PM)
105 Views
MehmetErdiKaracan
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhabalar

Galaxy m52 kullanıcısıyım. Cihaza whatsuptan gelen fotolar galery uygulamasında  ünlem şeklinde çıkmakta açılmamakta ve silinmemektedir. kendi kendine bu hale geldi

cihaz stok durumdadır.

yardımlarınız rica olunur.

7 Comments
Galaxy M
Bu durum birkaç cihaz için var lütfen hata raporu gönderin ve yetkili kişiler çözüm bulsun kardeşim bir de galeri verisini silip deneyiniz .
Galaxy M

Hata raporu yok ekli fotodaki gibi geliyor. Pazar gecesi oldu cihazı sıfırladım bu sabah tekrar oldu. Google fotolardan açılabiliyor silinebiliyor. Fakat cihaz içinden hiçbir şekilde müdahale edilemiyor

Manavgat_0-1646809492847.png

Galaxy M
Dediğim gibi kardeşim hata raporu gönderin ve sonucu bekleyin yazılımsal ve donanım kaynaklı sorun bu durum birkaç cihazda mevcut olup samsung erken zamanda çözmesi bekleniyor .
Galaxy M
Hata raporu maalesef yok
Solution
Galaxy M
Members üzerinden gönderiniz kardeşim yapmak için Members uygulaması giriniz yardım alın tıklayınız en aşağıda sağda sonra aşağıya kaydırın orda hata raporu olacak ordan sorunu seçin ve ğönderin .
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Bazı kullanıcılar sizin gibi bu durumdan şikayet ediyorlar cihazınızda yazılımsal hata olduğunu düşünüyorum cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermeniz gerekiyor yukarıda bırakmış olduğum linke tıklayarak hata raporu nasıl gönderilir hakkında detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz duruma göre yetkililer bir yönlendirme yapacaktır sizlere
0 Likes
Galaxy M
Hata raporu gönderdim
0 Likes