cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M52 ekran kildi

(Topic created on: 12-26-2021 12:12 AM)
369 Views
ayk39
Active Level 4
Options
Galaxy M

Telefonu kullanırken (whasapp, Chrome, vb. Uygulamalar) birden ekran kilidine geçiyor. Ne yaptıysam düzelmiyor. Uzun yıllar sonra Samsung a gecmistim pişman olmak üzereyim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy M
Anladım 😔. Bence Uzaktan Destek ekibinden yardım alın veya Teknik Servise gidin. Siz bilirsiniz tabii ki de ama bence sürekli bu sorunu yaşamak yerine biraz uğraşmak daha mantıklı.

View solution in context

15 Comments
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim. Ayarlar >ekran>ekran zaman aşımını artırmayı deneyebilirsiniz.
ayk39
Active Level 4
Galaxy M
O kadar basit olsa keşke.. tam yazı yazarken ekran kilidine geçmesinin onunla alakası yok.
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy M
Telefondaki herhangi bir uygulamayı kullanırken mi ekran kilidine geçiyor kardeşim yoksa belirli uygulamaları kullanırken mi?
0 Likes
ayk39
Active Level 4
Galaxy M
Herhangi bir uygulama.
0 Likes
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy M
Uzaktan yardım almayı bir dene istersen kardeşim Members üzerinden ben araştırdım biraz ama pek işe yarar birşey bulamadım kusura bakma kardeşim
0 Likes
ayk39
Active Level 4
Galaxy M
Malesef uzaktan yardım edeceklerin benim kadar araştırıp bileceginden şüpheliyim. En fazla ekran testi yapıp ayarları sifirlamayi biliyorlar.. değişik modellerdede bu sorun var fakat sebebi ne kimse bulamamış. :)
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy M
Sen bilirsin kardeşim ama yine bir dene istersen 😊
0 Likes
selamicnr
Active Level 4
Galaxy M
Ayarlardan ekran zaman aşımını değiştirmeyi dene
0 Likes
ayk39
Active Level 4