cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52'de beyaz renkler sarı gibi gözüküyor.

(Topic created on: 05-05-2022 03:58 PM)
348 Views
Members_XEdsa6i
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Başlıkta da belirttiğim gibi yeni aldığım M52 cihazım tam karşıdan bakıldığında beyazları tam beyaz olarak değil, sarımtırak gösteriyor. Halbuki sağ-sol, üst-alt bakış açılarından baktığım zaman bu sarımtıraklik geçiyor. Bu cihazı kullanan arkadaşlarda da acaba bu durum var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Members_XEdsa6i,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy M
Ayarlardan ekran moduna girip beyaz dengesini en soğuk yapın ,farkı hissedersiniz
Members_XEdsa6i
Beginner Level 2
Galaxy M

En soğukta kullanıyorum hocam, hatta beyaz dengesindeki yeşili bile kıstım. Benim merak ettiğim acaba tüm M52 modellerinde aynı durum var mı? Ona göre servise göndermeyi düşünüyorum

Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy M
Bazı amoled ekranlarda ekrandaki beyazlar hafif sarı duruyor bazı amoled ekranlardaysa beyaz duruyor bende anlamış değilim
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy M
Anormal bir sarılık varsa mağazada karşılaştırın elinizdeki m52 ile .Eğer birfarj* yoksa hepsi aynıdır, eğer varsa servise götürün ama elinizde bir kanıt videosu v.s olsun.ürünü iade edin direk.sonuçta yenı almışsınız.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Members_XEdsa6i,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes