cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 batarya sıcaklık değerleri

(Topic created on: 03-05-2022 11:02 AM)
320 Views
Batubey
Active Level 3
Options
Galaxy M

Telefonum  m52 120 hz ekran ile kullanıyorum.web tarayıcı  açınca, 27 26 derece olan batarya sıcaklığı 33 32 derece arası  geziyor.tabi Web sayfasını  kapatıp  Telefonu cebime koyunca , belirli bir zaman sonra ısı  26 kusurları düşüyor. Adaftif  parlaklık  aktif.ön kameranın  hemen altında  Web sitesi açıkken ılık  bir ısı  oluşuyor. Bir Web sitesi  açıkken ısının bu derecelere gelmesi normalmi? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Batubey,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
16 Comments
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy M
Evet normal batarya şarj ve deşarj olurken kimyasal tepkimeye girer ve ısı yayar
0 Likes
Galaxy M
+1
0 Likes
Batubey
Active Level 3
Galaxy M
Sorun şarj dayken değil ama.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy M
Şuan boşta 29.5 derece. Cihaz sadece şarj olurken değil deşarj olurken de kimyasal tepkime oluşurScreenshot_20220305-111833_AIDA64.png
0 Likes
Batubey
Active Level 3
Galaxy M
Sizin cihaz nedir ve normal diyorsunuz yani benim ısı oranlarına.
0 Likes
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy M
Evet normal. S20fe cihazım
0 Likes
Batubey
Active Level 3
Galaxy M
Samsung Aradım. 42 dereceye kadar normal dedi ve 120 hz ekran yenileme hızı etki eder dedi.
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy M
Doğru demişler
0 Likes
SamsungA72im
Active Level 5
Galaxy M
Güncellemeleri kontrol et
0 Likes