cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M52 Wifi Arama

(Topic created on: 06-26-2022 07:24 PM)
220 Views
Mustaac
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Merhabalar,telefon wifi aramayı desteklenmesine rağmen turk telekom un sayfasında vowifi destekleyen cihazlar arasında gözükmüyor. Wifi arama yazıp 5555 e gönderildiğinde desteklemediği mesajı geliyor. M51 m32 vs benzer seriler desteklerken bu modelin o listede yer almaması garip değil mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
Merhaba

Evet, bildiğim kadarıyla M52 cihazı "Wi-Fi Araması" özelliğini destekliyor.

Operatörünüzün bayisine gidip kontrol ettirmenizi öneririm. Gerekli kontrollerin sağlanması ve gerekli bilgiyi almak için gidebilirsiniz.

Türk Telekom da desteklemiyor olabilir.

Problem operatörünüzde ise ve bu konu sizin için önemliyse farklı bir operatöre geçebilirsiniz.

Ya da direkt: Ayarlar>Bağlantılar>"Wi-Fi Araması" özelliği açılabiliyorsa eğer açınız.

Veya "Quick Panel"den de kolayca açabilirsiniz "eğer açılabiliyorsa"...

Ki açılamadığını belirtmişsiniz ama dile getirmek istedim yine de

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim

View solution in context

2 Comments
Solution
Galaxy M
Merhaba

Evet, bildiğim kadarıyla M52 cihazı "Wi-Fi Araması" özelliğini destekliyor.

Operatörünüzün bayisine gidip kontrol ettirmenizi öneririm. Gerekli kontrollerin sağlanması ve gerekli bilgiyi almak için gidebilirsiniz.

Türk Telekom da desteklemiyor olabilir.

Problem operatörünüzde ise ve bu konu sizin için önemliyse farklı bir operatöre geçebilirsiniz.

Ya da direkt: Ayarlar>Bağlantılar>"Wi-Fi Araması" özelliği açılabiliyorsa eğer açınız.

Veya "Quick Panel"den de kolayca açabilirsiniz "eğer açılabiliyorsa"...

Ki açılamadığını belirtmişsiniz ama dile getirmek istedim yine de

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Evet destekliyor ama bazi modeller turk telekom da olmuyor hata kaynakli vodafon veya turkcelle gecin olacqktir
0 Likes