cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 WhatsApp galeri sorunu

(Topic created on: 03-09-2022 04:32 PM)
297 Views
KursadKanoglu
Beginner Level 3
Options
Galaxy M

Galaxy m52 telefonuma 1 mart günü aldığım güncellemeden sonra WhatsApp medyası galeride ünlem işaretiyle görünüp açılmıyor ve dosyalarımda görünmüyor. PC ye bağladığımda medyayı görebiliyorum. Uzaktan bağlantıya ve telefonu sıfırladığımda da sorun çözülmedi. Samsung beni teknik servise yönlendirdi burada son sürümü yüklediğimizde sorun çözülecek dediler ve sanki telefonda son sürüm yüklü değilmiş gibi 15 dakika sonra yükledik diyerek telefonu verdiler. Halaxy güncellemelerini WiFi ağında almalısın dediler. Sonrasında glaxy güncellemelerini alıp uygulamalarımı yükledim. Sorun ortadan kalkmıştı ancak telefonu kapatıp açtığımda sorunun düzelmediğini anladım. 1 aylık telefonu hergün servise götürmek zorunda mıyım. Hata raporu da göndermiştim. Soğudum telefondan çok pişman odum. Bu sorunu çoğu kişi yaşamasına rağmen Koskoca Samsung bunu bir güncellemeyle çözemiyorsa birşey diyemiyorum. Telefonu iade edebilirsem iade edeceğim.

6 Comments
Galaxy M
Aynı sorun başkasında da vardı uzaktan yardım tavsiye ediyorlar.
KursadKanoglu
Beginner Level 3
Galaxy M
Uzaktan yardım da işe yaramadı
shaooo
Beginner Level 3
Galaxy M
Aynı sorun bende de var
0 Likes
hakankurt
Beginner Level 4
Galaxy M
Uzaktan yardım ise yaramiyor whatsapp i kaldırınca düzeliyor ancak yükleyince yine aynı sorun oluşuyor . Telefonu fabrika ayarlarına yükleyince düzeliyor ancak sonra whatsapptan resim dosya falan alınca aynı sorun yine aynı oluyor samsung yeni güncelleme yapmadan düzelmez gibi m52 gibi birkaç modelde daha aynı sorun varmis
0 Likes
KursadKanoglu
Beginner Level 3
Galaxy M
Şikayetler.com üzerinden de onlarca şikayet var. Bunu görerek neden bir çözüm bulmuyorlar. Servise gittim sanki biz hiç telefondan teknolojiden anlamıyormuşuz gibi PC den son yazılımı yükleyince düzelecek diyorlar. Bu telefon zaten alıyo güncellemeleri dedim. Ayrıca bir çok şikayet olduğunu söyledim ilk defa duyduk böyle bir sorunu başka gelen olmadı diyor . Daha telefonu tanımıyorlar sim yuvasını buradaydı şuramıydı diye aradı gözümün önünde. İnsan Bi araştırır servisi olduğu markayla ilgili şikayetleri.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba KursadKanoglu,

Yetkili birimimiz, sizi bugün arayarak ulaşamadığı için tarafınıza sms ile bilgilendirme sağlanmıştır. Anlayışınız için teşekkürler.

MOD

0 Likes