cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 PARMAK İZİ ÇALIŞMIYOR

(Topic created on: 04-09-2023 08:51 PM)
201 Views
zzehr
Active Level 2
Options
Galaxy M

Telefonumu birkaç aydır kullanıyorum,ilk aldığım ay düşürdüm ekranında çatlak oluştu köşede küçük.Şimdi parmak izi çalışmıyor hata veriyor kuru ve temiz olduğundan emin olun diyor.Garantiye göndereceğim bi arkadaşım ekrandaki çatlaktan dolayı garanti artık geçersiz diyor.Doğru mu bu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Ücretli yaptırırsın garanti devam eder.

View solution in context

10 Comments
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Ücretli yaptırırsın garanti devam eder.
zzehr
Active Level 2
Galaxy M
Nasıl yani? E zaten garantinin amacı ücretsiz olması değil mi ücret verirsem ne anlamı kalır yani doğru mu söylüyor garantim artık geçersiz mi oldu
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Ekranı kırdıysan yapılması için sizin kusurlu oldugunuzdan ücret alırlar. Sonraki sorunlarda garanti devam edeceginden ücretsiz olur. Ekran kırılmasından da parmak izi çalışmıyor.
zzehr
Active Level 2
Galaxy M
Anladım teşekkür ederim
Galaxy M
Ücretli de olsa yaptırın.
zzehr
Active Level 2
Galaxy M
Fiyatlar malum maalesef
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
M52 ekran fiyatı 1710 serviste. Garantisinin devam etmesi için yaptırmanız lazım. Başka yerde yaptırırsanız garanti geçersiz olur
zzehr
Active Level 2
Galaxy M
Cihazım yeni garanti de çok önemli mecbur bi şekilde yaptırmam lazım,çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Papara uygulamasında ödemeler adımında sigorta yaptırabilirsin ekran kırılma sigortası 400 tl ya da tam kapsamlı 1100 tl gibi. Güncel fiyatları bilmiyorum. Fiyat teklifini gösteriyor.