cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M52 5g

(Topic created on: 03-17-2022 10:34 PM)
178 Views
kartal-64
Active Level 1
Options
Galaxy M

WhatsApp gelen resimler görünmüyor bunla ilgili çözüm bulan arkadaşlar varmı?

7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim,

Bu sorun mM2 5G modelinde bilinen sorundur en yakın zamanda güncelleme gelecek ve sorunu çözülecektir

Samsung sorunu onayladı
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Yaşamış olduğunuz bu sorun bazı model Samsung Galaxy cihazlarında mevcuttur bu durum yazılımsal hatadır Bu sorunun hızlıca çözülebilmesi için hata raporu göndererek bu sorunu yetkililere bildirmeniz gerekiyor hata raporu nasıl gönderilir hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Yukarıdaki linke tıklayın
kartal-64
Active Level 1
Galaxy M

Lütfen WhatsApp galeri görülmeyen media  v.s sorunu giderin artık ya kalıp cvp göndermeyin çözüm üretin güncelleme ise güncelleme aylarca bekleyecekmiyiz A serisi ile aynı işlemciyi kullanan gariban M serisinin günahı ne samsung alooooo müşteri hizmetleri arayıp şikayetimizi  anlatıyoruz

Sonuç yine güncellemeyi bekleyin e niye samsung aldık ki xahomi ile devem ederdik hata yine bizde.boşuna yazıyoruz. 

Galaxy M
Google fotoğraflar uygulamasında görünüyor sorun bende de var, son güncellemeden önce yoktu sanırsam.
07memis
Active Level 1
Galaxy M
Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bu sorunu burada dile getiren kişiler olarak sayımız az fakat üşenmeyip bu sorunu sosyal medya platformlarında dile getirerek daha çok dikkat çekebiliriz kullandığınız sosyal medya platformlarında ki üye sayısının yüksek olduğu topluluklarda bu durumu paylaşırsak sesimizin duyulma şansı artar diye düşünüyorum
0 Likes
MustafaAkoglu
Active Level 2
Galaxy M
Merhaba hata raporu gönderdim müşteri hizmetleriyle konuştum. Güncellemeye düzelecek dediler. Ben de 1 hafta içerisinde düzelir sandım. 1 ay oldu ve hala düzelmedi. Sanırım andorid 12 güncellemesiyle beraber düzeltip nisanın sonuna kadar erteleyecekler. Uzun lafın kısası gerçekten ilgilenmiyorlar. Robotik cevaplar samsung bunun farkında gibi şeyler söylüyor. Ee? Farkındaysa hala güncelleme gelmemesi daha büyük ayıp değil mi? Başka bir arkadaşın dediği gibi sosyal medyada düştüğümüz rezil durumu ayıplarsak bi ilgi anca o zaman olabilir. Sadece whatsapp değil uygulamaların çoğunda galeriye erişme sorunu var instagramdan çektiğim fotoğrafları da kaydedemiyorum bu arada ne yapayım? Büyük işlevsellik kaybı.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kartal-64,

“ Samsung yaşanılan durumun farkındadır, kısa bir süre içinde yazılım güncellemesiyle birlikte çözülüyor olacaktır. Geçici bir çözüm olarak Whatsapp > Üç nokta > Ayarlar > Sohbetler > Medya görünürlüğü kapalı ise açık duruma getiriniz ya da kapatıp yeniden açıp kontrol ediniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes