cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 5g cihazıma android 12 yazılım güncellemesi sonrasında sarji hızlı bitiyor

(Topic created on: 04-26-2022 04:20 AM)
224 Views
arslan55
Active Level 1
Options
Galaxy M

Telefonu aldım alalı bir türlü yüzüm gülmedi ilk aldığım gün washap ve sarj sorunu vardi servise verdik tam 3 gün cohazimdan haber gelmedi sonra yazılım ile düzeltildi denildi geri verildi cihaz eskisinden iyi gidiyordu sarji taki android 12 güncellemesi gelene kadar onu yükseldik yine cihaz sarj yemeye basadi bir gun gitmiyor sarji vallahi artik bunaldım tam sevindim duzeldi diye yine basa döndük ayrica washapp da görüntülü uzun konusmada washap da donuyor yazılım geliyor telefon gidiyor yani artik yoruldum simdi servise vereyim diyorum 3 gun yine telefonsuzluk cekecem çok  bunaldim bu olaydan gercekten samsung artik yazılım ile telefonu mahvetmeyi gercekten artik birak ya yorulduk dunya para veriyoruz bu cihazlara:(

11 Comments
Galaxy M
Samsungun huyu işte cihazda eski model değilki bunları yaşatsın benim a11 mesela hiçbişi yok kasması dışında servise diyin bence hatalı üründür bence
0 Likes
arslan55
Active Level 1
Galaxy M
Vallahi kardeşim bikkinlik geldi bana da artik ne yapcam bilmiyorum sardık tone başa guncellemeyi kapatmistim aslinda ama yinede güncellemis telefon sunda berbat sekilde 1 gun sarji gitmiyor eskiden 2 gune yakin diyordu sarji 2 aylik cihaz bu yani
Galaxy M
Anormal baya m51 ile 20saat ekran süresi alanlar var
Galaxy M
Belki düzeltirler ileride gelirde ne zaman
Galaxy M
Bütün 12 alan modellerde var o sıkıntı
Galaxy M
Bende s20fe var aynı sizdekiler gibi
arslan55
Active Level 1
Galaxy M
Valla kardesim telefon iyiydi 12 den sonra sarj hic gitmiyor en az 24 saat sarj giden telefonum 12 saat zor gidiyor deli olacağım yaziklar olsun her yazilim sonra insanları magdur ediyorlar biktim yemin ederim simdi servise nasil vereceğim onu düşünüyorum 2.servise vermem benden fazla samsung kullanıyor telefonumu vallahi soğudum telefondan vallahi ya
Galaxy M
Bence hiç servise verme emin ol çoğu kişide var bu sorun benim tlfon evde yatıyor hiç kullanılmiyor yedek gibi 1gun bilemedin bir buçuk gün ben iPhone se 2020 ye geçmeyi düşünüyorum ama hiç kullanmadım Apple bide geri tuşu yok o biraz cekinmeme neden oluyor
arslan55
Active Level 1
Galaxy M
Servis yazilimi iyi oluyor kardeşim bundan once servis yazilimi ile düzelmişti telefonum
0 Likes