cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 5G otomatik HDR den çıkıyor

(Topic created on: 08-12-2022 03:50 PM)
50 Views
FurkanM52TabS9Plus
Active Level 7
Options
Galaxy M

4K HDR video izliyorum. 5DK sonra 480p ye düşüyor. İnternet kaynaklı mı?

image

6 Comments
Solution
Galaxy M
Merhaba Furkan Hocam

Sorunun internet kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bir süre sonra internetinizde yavaşlık oluyorsa eğer, otomatik olarak 480p'ye düşer video çözünürlüğü.

"Otomatik" çözünürlük yerine "Gelişmiş" çözünürlükten seçin 2160p60 HDR'yi. Bir de öyle deneyin.

Veyahut, imkanınız varsa daha güçlü bir Wi-Fi/kendi Mobil internetinize bağlanarak deneyin.

Sorunun devamı halinde dilerseniz; Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Uygulamalar" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler, iyi günler dilerim
Galaxy M
Tamamdır hocam
justkiddingg
Active Level 6
Galaxy M
Internet kaynakli degil. Ayni sorun a52s de de var. Hdr secenekleri gidiyor normal 480 360 geliyor otomatik
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bende 5dk sonra değil 20 saniyede düşüyor . Yazılımsal bir sorun.Normal 4k videolarda sorun olmazken 4k HDR videolarda oluyor
justkiddingg
Active Level 6
Galaxy M
Aynen
S21UltraTabS7
Active Level 3
Galaxy M
Telefon ısınınca hdr özelliğini kapatıyor ama çözünürlük düşürürmü bilmiyorum.