cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 5G kullanıyorum akşamdan sabaha kadar %15 harcıyor

(Topic created on: 03-27-2022 07:14 PM)
193 Views
Ahmet81
Active Level 1
Options
Galaxy M

Ekranı kapatmadan önce cihaz bakımı yapıyorum wifi mobil veri vs.her şey kapalı fakat çok fazla şarj harcıyor telefonu alalı 3 gün oldu

11 Comments
Heyyee
Active Level 7
Galaxy M
Always on display devamlı açık ise o şarj tüketebilir. Açık ise resimdeki seçeneği seçinScreenshot_20220327-190105_AlwaysOnDisplay.jpg
Ahmet81
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler deneyecegim
0 Likes
Can20
Active Level 4
Galaxy M
Bende de öyle oluyordu ziraat mobil uygulaması arkada açık kalıyormuş gece. Uygulamayı sildim düzeldi şuan en fazla %2 gidiyor
Ahmet81
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler deneyecegim
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
uygulamayı silmek yerine uygulamayı durdurun ve uygulamayı cihaz bakımından derin uykuya alın
TygnGztp
Active Level 4
Galaxy M
Ben aktif kullandığım 6 7 uygulama hariç hepsini derin uykuya aldim oyun oynamadığım zamanlarda sabahtan yatana kadar %55lerde bitiriyorum gunu. Bu şekilde çok rahat 2 gün kullaniyorum
Ahmet81
Active Level 1
Galaxy M
Derin uyku nasıl yapılır ve ne işe yarıyor acaba?
TygnGztp
Active Level 4
Galaxy M
(Ayarlar . Pil ve cihaz bakımı. Pil . Arka plan kullanım sinirlari. ) Bu şekilde bulabilirsin olduğu yeri. Derin uyku bölümüne girip derin uykuya almak istediğin uygulamari ekleyebilirsin. Bildirim gelmesini arka planda çalışmasını pil kullanmasını önlüyor bu şekilde
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...

Ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihazınızın yazılımını güncelleyin yazılımınız güncel olduğu halinde böyle bir sorun oluştu ise yazılımsal hata olabilir bu durumun kontrol edilebilmesi için hata raporu gönderin hata raporu nasıl gönderilir hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Yukarıdaki linke tıkla
0 Likes